reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam

Rozia jak Bianeczka? :( przykro mi z powodu choróbska :(

Amelia właśnie rządzi w autkach Matika..ciekawe czy wyrośnie z niej samochodziara :-D
 
reklama
Witam :-)

Dzieki dziewczynki :-) Dzis jest w sumie lepiej jeśli chodzi o temperaturę, ale katar ma i do tego ten kaszel, bo wszystko jej spływa. Na szczęście oskrzela i płuca ma czyste. Tylko gardło czerwone. Mamy syropki i sie tak mamy leczyć ...

Truskaffka spoko, spoko, jeszcze będzie za księżniczkę się przebierać ;-)
 
witam :)

my dziś wizytę u przyjaciół zaliczyliśmy, dzieciaki się wybawiły :) szkoda tylko że pogoda się spaskudziła, bo nie mieli okazji pobrykać po podwórku..na szczęście cała wiosna i lato przed nami..jeszcze się nabrykają :cool2:

jutro z kolei jedziemy do mamy D...

rozszaleliśmy się towarzysko po ospie:-D:-)

aaa...z nowości, koleżanka mi dziś napisała że ma ospę:dry: myślała że miała już ospę, a tu zonk:dry: jej córka z przedszkola przyniosła, potem zaraziła się siostra-teraz właśnie jest w środku choroby, a to kumpela dziś rano gorączka...po południu już 30 krostek...miodzio...

ciekawe kiedy mnie dopadnie..tfu tfu..aaaa kysz!
 
Dobry wieczor.
ROZIA - Anetka zostaje z tatusiem :-) a jak bedzie trzeba to podrzucimy ja do mojego tatki i bedzie przeszczesliwy :-D narazie zamiar jest przepracowac te 60 dni coby przerwac ciag dlugiego "zwolnienia" ale jak godziny dopisza i zdrowie to mysle ze do konca jak z Darusiem i Anecia :-) czas pokaze.
TRUSKAFFKA - to sie kolezanka zdziwila, a ja po badaniach dowiedzialm sie ze w miedzyczasie przeszlam rozyczke - polozna mowi ze na szczescie juz po Aneci a przed obecna ciaza, i ze moglam nawet nie zauwazyc bo mam alergie a objawy sa podobne, no a w szkole to nawet nie wiadomo kiedy i od kogo moglam podlapac - tak wiec szczescie :-)
PAULA - oj cisnie nie i pogoda daja wiele do zyczenia, a tu kawe musze z umiarem wiec....czuje sie jak na rauszu :cool2:

a jutro czas do roboty, ale tylko trening na basenie i to na 12,30 wiec lajcik :-D dzieci sie ciesza Pani mniej :rofl2: ale nastawienie pozytywne.
 
reklama
Hej Ho Babki :-)
Uffff pogoda dzisiaj ładniejsza, tzn. chmury są, ale przynajmniej nie pada i nie wieje, bo wczoraj i w sobotę to chciało łeb urwać :-D
Nie za bardzo wiem co pisać, bo u mnie bez nowości...
Także życzę Miłego Dzionka dla WSZYSTKICH :*
 
Do góry