reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
ALOHA :cool2:


O Katy wróciłaś z wygnania :-D
Ej Ty Maleńka, ja czekam na fotki z imprezki z dzieciakami :-) Z imprezki z mężem wolę nie oglądać, bo jeszcze bym się zawstydziła :zawstydzona/y::-D

Marysiu hej ho ;-) U mnie dziś pięęęęęęęknie słoneeeecznie :cool2:
Jak się czujesz? Byłam na Ovu sprawdzić, ale co pogadanka to pogadanka :tak: Kwadraciki kolorowe to nie to samo :-p

LiLuu myszy dzisiaj też imprezowały? ;-)



Miłego Dzionka Słoneczka :*
 
hejooo :)

widzę ze tu tylko seksy seksy :-D tylko się pałeczką wymieniają:-D

ja czekam aż panienka wstanie z drzemki i wybywamy z domu, Meluśka się pobawi ze swoimi koleżankami, a ja wypiję kolejną kawę i poplotkuję ze swoją koleżanką :p i każda będzie zadowolona :p

Paula dziękóweczka! będę próbować :D
 
witam dziewczynki


kurcze ale mi się nic nie chce :wściekła/y: pogoda dziś piękna co prawda zimno ale słonecznie a mnie nadal się nic nie chce zobaczymy jak będzie po drugiej kawie zazwyczaj stawia mnie na nogi


Lilunia marudzi przez ząbki ale co poradzimy ;-) taki los nic tylko rece i rece nawet koty dziś nie pomagają przeważnie idzie patrzy co robią dzisiaj nie
urlop mija za szybko buuuuuu

a co u was? ja mam obiad gotowy z wczoraj gołąbki i dorobiłam jeszcze sosik tatarski do chlebka ale taki po swojemu

miłego dnia





no i siły mnie naszły po drugiej kawie mam już dwa okna umyte plus posprzatana łazienkę tak generalnie bo zazwyczaj to po łebkach posprzątam :-p
 
Ostatnia edycja:
Liluu to się uwinęłaś nieźle:-)

u nas też pogoda się fajna zrobiła, ploty, kawa, zabawa zaliczona...czas tak szybko i przyjemnie minął, że jak luknęłam na zegarek to szybko się zwijałyśmy i pędem po Matika do przedszkola:-D spacer zaliczyliśmy, a teraz odpoczynek:cool2:
 
Witajcie - wpadam kiedy mam chwilowy przyplyw sil, bo srednio 100 razy dziennie odplywam, zmeczenie jeszcze nigdy tak w kosc nie dawalo mdlosci tez cd ale co bede marudzic, wazne ze od dzis juz mlody ma ferie wiec nie musze rano wstawac to troche odespie i odpoczne. Za to mloda daje w kosc bo wszedzie wchodzi, wszystko sciaga, broi, szaleje - daje nam popalic oj daje. Poza tym upieklam ciasto, 2 chlebki z ziarnami, a jeden z maselkiem czosnkowym i pere buleczek :happy2:
ROZIA - u as dzis tez paskudnie bylo i co chwile slonce na 5 min a potem sypalo sniegiem przez pol godz i tak w kolko. Mam nadzieje ze po szczepieniu wszystko ok ?
LILUU - nie masz sily umyc jeszcze u mnie ? Kawka i ciacho zapewnione :-D
PAULA - cos nie dane nam bylo pogadac ale jak juz bedzie ze mna ok to ponawijamy sobie :happy2:
TRUSKAFFKA - ucaluj swoje slodziaki od e-cioci :-)
Uciekam teraz legnac w fotelu bo znow mnie bierze wszechogarniajaca slabosc wrrr
 
Marysiu dawaj ,umyję :tak:ciacha nie podaruje :-p

Marysiu daj przepis na ten twój chlebek z ziarnami
 
Witam wieczornie ;-)
U mnie też pogoda średniacka dzisiaj, chmury i popadało trochę...


Marysiu dałabym się pokroić za takie chlebki :tak:

LiLuu jak wieczór we troje się udał? :blink:

Rozia jak po szczepieniu? :confused:


Dziewczynki mnie nie będzie cały weekend, bo jedziemy do domu i goście będą, także z neta raczej nici ;-) Więc do poniedziałku :*
 
reklama
Paula Bianka po szczepieniu ok. Chociaż płacz był już przy badaniu :-) Na szczęście szybko się uspokoiła jak wyszłyśmy z gabinetu. Gwiazda waży 10,2kg i ma 77cm. Także jest już co dźwigać :-) po szczepieniu spała 2,5h i to jak na razie jedyny objaw poszczepienny :-) Mam nadzieję, że będzie ok :-) Bo chcemy jutro się na basen wybrać :-)

Mówisz,że w weekend szalejecie :-)

Marysiu niby zmeczona, a widzę pracus jesteś :-)
 
Do góry