reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hejka

ja wczoraj miałam zabiegany dzień, a dziś...zaliczyliśmy bal karnawałowy w przedszkolu :)

Matik wybawiony na maksa, a i Meluśka dała piękny popis tanecznych umiejętności :-) wywija tyłeczkiem, macha rączkami, nóżki ugina..tancereczka pełną gębą:-D

i dumna z niej jestem, bo opanowała bezpieczne schodzenie z łóżka. Przedtem na główkę nurkowała:eek: a teraz już wie że ma się tyłem odwrócić i cofać, aż nóżki staną na podłodze:-)

Madziulek pięknie Staś rośnie:-) a tatuś...to pewnie synkowi chętnie by kupił helikopter sterowany na pilota:-D
tak to tatusiowie lubią kupować zabaweczki dla swych pociech:-D
Katrina zdrówka!
Paula pięknie pełnisz wartę na posterunku! Chwali się:cool2::-)
a mój pierworodny dziś z oburzeniem narzekał na śnieg...że za mało...że więcej ma dosypać:shocked2:bo on musi baławana zrobić, iglo, na sankach pojeździć...cytuję "jak człowiek":-D
Sylwia Mariuszek niezły byczek już:-)
daj znać po wizycie u gin
z mężem oki?
Katy hihi często też mam PLANY przez duże PPPP a potem tyłek z leniem ląduje na kanapie i po ptokach:-D
dziękuję w imieniu panny Amelii :D
Marysia Trzymaj się...suwaczek czas zrobić :p

Roza Rozia Liluu Losiczka Lori i reszta bandy hooop hop meldować sie ;)
 
reklama
Joasia - GRATULACJE!!!!!! Super wieści - zdrówka dla Ciebie i malutkiej!!!!!!!

Dziewczynki dzięki za ciepłe słowa i życzenia zdrowia. Mam zamiar już się wziąć w garść i nie poddawać choróbskom.

Sylwia - koniecznie sprawdź co to. Zdrówka Ci życzę.
 
Ja już w domku po spotkaniu :blink: Było jak zawsze milutko :tak:


Truskafffka to Ci mała kombinatorka z Amelki, ale dobrze niech sobie radzi :tak:
Ja też byłam dzisiaj u Amelki z tym, że 3 letniej- na początku się trochę wstydziła, ale później już rządziła ostro :-)
A co do wymagań śniegowych Matika, to mam nadzieję, że Wam dosypie śniegu, chociaż zapowiadają ocieplenie…
Dziękuję za pochwałę :zawstydzona/y::cool2:

Joasiu ogromne gratulacje :* Wiedziałam, że ta cisza musi coś znaczyć ;-)Czekam na relację I oczywiście witam nową obywatelkę Natalkę i życzę Wam zdrówka Dziewczyny :*

Katrina pokarz wirusom gdzie raki zimują- wiem, że potrafisz :tak:
 

lalalala No to Witamy Natalkę !!!!

Joasia wielkie gratulacje dla całej rodzinki, wracaj szybko do formy, zdrówka dla was dziewczyny, trzymajcie sie cieplutko


i czekam na wieści i zdjęcia :D
 
Joasiu Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!
zyczenia.jpgUcałuj córeczkę i czekamy na relację jak tylko znajdziesz chwilkę :-)










A swoja drogą patrzcie jakie słodkości znalazłam na necie pokój3.jpgfotka do sesji.jpgpompony.jpg :-):-):-)
 

Załączniki

  • zyczenia.jpg
    zyczenia.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 32
  • pokój3.jpg
    pokój3.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 29
  • fotka do sesji.jpg
    fotka do sesji.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 26
  • pompony.jpg
    pompony.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 34
JOASIU - GRATULACJE
images


SYLWIA - koniecznie daj znac po wizycie
TRUSKAFFKA - nasz rozbojnik ma zabawe 5 lutego i tez zabieramy ze soba mloda, bo z niej tancerka jak ta lala i do tego sama sobie spiewa - pasc mozna :-) a Mati za co byl przebrany ?

A my wczoraj bylismy u lekarza Myszka ma czysto na oskrzelach ale jest bardzo mocno przeziebiona a do tego ida nam kielki wiec to wszytsko naraz daje sie dziecku we znaki, na koniec z placzu bidula zwymiotowala na mamusie:shocked2:
a pod wieczor moj "straszy" z braci ksero zrobil nam niespodzianke i przyjechal na 5 dni, wszyscy mieli :szok: takie oczy jak go zobaczyli,a moj synio - wuuuuuuuuuuuuujku jak ja Cie kocham !!! :-)
Natomisat ja z powodu braku objawow zrobilam dzis 2 test i jestem ciut spokojniejsza bo kreseczka juz nie jasna jak tydzien temu a mocna i szeroka wiec beta chyba ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry