reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dziewczynki!witam sie i ja po Swietach...minely super rodzinnie:)wczoraj wrocilismy okolo 21:00,a ja dzis w pracy do 14:00...oj jak sie nie chce...ale jutro wolne i we srode tez na szczescie;)czwartek i piatek jakos moze pezezyje;)Wam Wszystkim zycze tradycyjnie udanego,zdrowego skoku,no i zeby ten 2014 lepszy byl,niz poprzedni...a no i nowa obywatelke Zosie witamy:)Gratulacje i caluski:*
 
reklama
witam

laseczki wszystkiego co najlepsze w nowym roku..zaje.... sylwestra..:-) spelnienia marzen zwlaszcza tych fasoljowych..i duzo duzo Deserkow:p:p

a ja wlasnie wzielam sie za przygotowanie lozeczka:-) pol nocy mnie skorcze lapaly ale przeszly..m chcial mnie wywiezc ale sie nie dalam..takze w razie czego wole byc przygotowana jakby panienka sie pospieszyla:-):-)
milego dnia
 
Dziewczynki szalonego, szampańskiego cudownego Sylwestra i rownie udanego Nowego 2014 :)
images
 
Na progu Nowego Roku
życzę Ci od serca,
by każda łza w oku
miała smak szczęścia,
by nadziei płomienie
nie gasły w mroku
i każde marzenie
spełniło się w Nowym Roku!
Na życzeń wstążeczce,
która jest bez końca,
chcę zawiesić jeszcze
ciepły promyk słońca,
by tła błękitnego
nie zaćmiły chmury.
Wszystkiego dobrego! W Styczniu radości,
w Lutym miłości,
w Marcu pogody,
a w Kwietniu swobody,
maj niech zakwita,
czerwiec niech bryka,
lipiec przypali,
sierpień rozpali,
we Wrześniu - szczęścia bez liku,
tak samo w Październiku,
niech Listopad zauroczy,
a Grudzień miło zaskoczy,
roku tego Nowego 2014 życzę szalonego!
Mamusiom co nie mogą szaleć zbytnio życzę zdrówka, pomyślnie przebytej ciąży i miłego, bezbolesnego spotkania z Dzieciaczkami ;-)
 
Hello ;-)

LiLuu wszystkiego co najlepsze, samych radosnych dni dla naszej roczniaczkowej solenizantki :-) :*
tort na roczek kolorowy.l.jpg

Katrina chwal się :-)


Jak tam babulce po sylwestrze? ;-)

Buziaki w tym Nowym Roczku :*
 

Załączniki

  • tort na roczek kolorowy.l.jpg
    tort na roczek kolorowy.l.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 26
Hejka

jak tam w Nowym Roku:cool2: też jesteście jeszcze piękniejsze, mądrzejsze, lepsiejsze? hiehie :cool2:

U nas bardzo miło sylwestrowo, w gronie naszej czwóreczki, były tańce hulańce, malowanie twarzy, wybuch szampana, zimne ognie...czyli kupa radochy dla dużych i małych :-)

Jeszcze raz dla naszej Aparatki wszystkiego NAJ, niech jej dni mijają przyjemnie, wesoło i zdrowo:-):-):-):-)
 
Ja dopiero co odzylam po wczorajszej imprezie.. bezalkoholowa jak dla mnie ale wyssala wszelka energie...dom wraca powoli do normalnego stanu :) yoohu!!!
Wszystkiego Najlepszego dla malej solenizantki :*
 
reklama
Do góry