reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

wieczór zapowiadał się miło, a teraz wręcz odwrotnie :-( Ech nic mi się nie chcę ...

truskaffka co fakt to fakt, moja Bianka to raczej oaza spokoju w porównaniu z innymi dziećmi :-)
 
reklama
Witam się, o ja wyrodna :sorry2::-p

Puzel u mnie jest i jakoś tak nie po drodze mi na forum... :zawstydzona/y: także dla jasności- na nikogo się nie obraziłam :-D


Axa :szok: jak dobrze, że się pojawiłaś i mam nadzieję, że będzie to miało miejsce częściej :tak: Adusia śliczna dziewczyna :-)


Lori
ale masz piękną tą córę! Do zacałowania :*

Truskafffka z Amelki też już niezła pannica :tak: a jaka silna- super! :blink:

Rozia jak ciche dni z chłopem? ;-)
Mój (odpukać w niemalowane) ostatnio coś w miarę grzeczny jest ;-)


LiLuu jak zdrówko Lily? :*


Buziaczki Laski i miłego weekendu :*

Witam kobietki tak was nadrobiłam czytam i zazroszcze Jak wy to robicie ze wasze
 
Hej pisze z Tel i mi coś sprzęt szwankuje więc sorki za poprzedni post
No więc jak wy to robicie że wasze dzieci śpią tak długo? Kurcze u nas Olek budzi się przed 6 i nie ma możliwości aby go zmusić do pozostania dłużej w łóżku Do tego z 2 pobudki w nocy z placzem i często ląduje u nas w łóżku i dopiero wtedy zasypia
A ten tydzień to w ogóle masakra Katar przerodził się w kaszel gorączkę i skończyliśmy z antybiotykiem Pierwszy raz tak się rozłożył No i pierwszy raz antybiotyk dostaje To się nachodził do żłobka Ten tydzień tez go nie puścimy Niech skonczy antybiotyk pójdziemy na kontrolę do lekarza i zobaczymy Do tego jeszcze strasznie ropieją mu oczka więc jest niewesoło. Na szczęście dzisiaj już widzę poprawe i oby tak dalej
No i oczywiscie czwórki atakują. dopiero jedna sie przebila więc jeszcze 3 I chyba dopokiww
 
C.D. bo znowu sprzet się zbudował
No więc dopóki nie wyjdą mu te zęby chyba możemy zapomnieć o spokojnych nockach
A tu juz pomału szykujemy się do roczku Szok kiedy to minęło Dopiero co czekałam na poród a tu juz szkrabik 12 miesięcy z nami Szukam inspiracji na menu roczkowe i na prezent dla bąbla Jakieś sugestie?
A wasze maluszki cudne Obejrzałam zdjecia I jakie postępy robią U nas Olas póki co nie chce ruszyć Raczkowanie tak wchodzenie na schody tak chodzenia przy meblach tak ale sam nie I raczej roczku nie przejdzie Odwagi mu brak ale cóż Teraz ma etap że chce być tylko noszony a waży juz 11 kg Chyba też zęby są winne bo widać że znajduje ukojenie u mamy w ramionach
 
witam..
cisza..bo wszystkie obiadek niedzielny robia :):):)

a mnie jakos dzis brzuch boli wiec odpoczywam i walcze z szydelkiem - kocykiem..i to rozowym..:):):) bo tylko taka wloczka u nas byla...:):):)
 
Ja również się na szybko witam :) ... niunia śpi to zaraz siadam z Matim nad jego ćwieczeniami z pisania i czytania.

Młoda jest kochana, znowu dała matce pospać. W nocy jedzeonko co 3 lub 4 godziny i spałyśmy do 09:00 :-):-):-) ...... lepiej się wysypiam niż w 9 miesiącu jak wszystko mnei bolało i skurcze męczyły :happy:


agnese - nie wiem co Oluś już ma, ale może jakis stolik edukacyjny albo szczeniaczek uczniaczek?
 
moje wypociny..
 

Załączniki

  • 1379238504909.jpg
    1379238504909.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Truskaffka - nam też dzisiaj dopisuje pogoda, zaraz zbieramy się na działke pogrzać na słoneczku :cool2:

Joasia - niestety nie znam się na robótkach ręcznych, ale jak na moje oko to wyszło Ci super :)
 
Do góry