reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Czyli mamy tydzień mszczenia się na chopach :-) ;-):-)

Martuś a tak się kiedyś zastanawiałam czy będziecie jeszcze próbować kobietkę stworzyć i zapomniałam zapytać :-) Ja tam myślę,że za jakiś czas jeszcze Cię najdzie ;-)

Liluu a dlaczego Paula miałby się na nas obrazić ?? Coś przegapiłam ??


Lori no jeszcze chwilkę musisz poczekać z tym łapaniem grzechotki ;-) Ale nie pamiętam w jakim wieku zaczyna dziecko łapać zabawki :-)
 
reklama
IMG_5237.jpgIMG_5284.jpgIMG_5312.jpg
 

Załączniki

  • IMG_5237.jpg
    IMG_5237.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 54
  • IMG_5284.jpg
    IMG_5284.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_5312.jpg
    IMG_5312.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 55
Rozia a ja nie wiem o co by miala sie obrazic ale skoro do nas juz nie zaglada ;( to tak sobie pomyslalam


lori Lilianna piekna schrupalabym :tak::-)

No nie Rozia kiedy to bylo ze nasze dziewczynki byly takie malutkie
 
Liluu no maskara, jakby to było wczoraj :-) A teraz patrzę no tą moją Gwiazdeczkę jak śpi i nie mogę się nadziwić,że ona już taka duża i że w ogóle wyszła ze mnie...
 
ojj dokładnie i mnie dumanie naszło...toż to dopiero II kreseczki zobaczyłam, brzuszkiem się cieszyłam, kopniaki przeżywałam, pierwszy raz córę zobaczyłam po drugiej stronie...a tu już zaraz pół roczku stuknie ..oj leci czas nieubłaganie..

ale co tam Melka..kurcze Mati mi zaraz 6 LAT skończy..a ja wciąż tak świeżo pamiętam noc kiedy go stworzyliśmy:-D

MałaMi ja też jak Rozia coś czuję w kościach że jeszcze Cię z brzuszkiem oglądać będziemy :tak::-) niech tylko Oskarek troszkę podrośnie ;)
Lori maleńka obłędna, jak oczkami już pięknie patrzy :tak:
z tymi grzechotkami dokładnie nie pamiętam, chyba coś w okolicy 3 miesiąca. Pamiętam za to że mała właśnie jak miała 3 miesiące to konkretnie zaczęła się interesować matą, zabawkami :)
oj pingwinki Matika słynne na cały świat hahaha ale fakt -udany był:-D
i tak, Mati raczkował tak inaczej, najpierw na pupie sunął, a potem jak małpka jedną nogą się odpychał. Potem zaczął chodzić a na koniec raczkować jak należy:-p
Melka natomiast dosyć wcześnie zaczęła na czworaka stawać-ok. 4,5 miesiąca miała- bujała się, pełzała. Teraz nadal pełza do przodu, do tyłu, obraca się wokół osi i ogólnie dziwne rzeczy robi:-p
o takie:
pompki :-p
Zobacz załącznik 582545
a zamiast na czworaka iść to kombinuje:
Zobacz załącznik 582546
ogólnie łazi i ucieka -tu ją zostawiłam przy tej trójkątnej zabawce, a jak wróciłam...
Zobacz załącznik 582547

no i nauczyła się siadać z czworaka, teraz to główna zajawka i cieszy się nieziemsko jak siądzie
Zobacz załącznik 582548
 
Truskaffka - boska! i dalej uwazam że jest podobna do Matika :-):-):-) ...... ale faktycznie niezła z niej spryciula i bardzo szybko nauczyła się siadać ! ... myslałam że dziecko samo siada tak koło 7 miesiąca :sorry2:
 
Truskaffka ja dosłownie oczy ze zdumienia przecieram jak czytam o umiejętnościach Twojej jak Ty na nią mówisz Melki ( notabene mój kot ma tak na imię ;-) ). Moja Bianka to daleko w tyle z osiągnięciami za Twoja córcią, a tyle starsza jest...
 
reklama
Do góry