reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

agnes - przy ospie masz takie krotski z czerwoną otoczką i później podchodzą ropą a na ostatnim etapie wysychają. No ale gorączka wysoka mogłaby być od ospy.

ewirut - jak sobie radzicie? jak nocki? no i w ogóle opowiadaj! :)

truskaffka - zdjęcia super a "koleżanka" ładnie pozuje do zdjęć. No i dalej twierdze że Amela strasznie podobna do Matika ;-)

Rozia - tort na pewno wygląda ślicznie, a poza tym najwazniejsze żeby był jadalny :-)


ja nadal się męczę z moim bólem jak na @, jeszcze na dobranoc mąż mnie wpienił i teraz aż strach iść spać :dry:
 
reklama
Dzień dobry :-)

Kurczę już chyba Biance tak zostanie to wstawanie o 7:30 :-( No trudno...

Lori jak sytuacja na froncie??

agnes no może to rzeczywiście ospa...


A tort nie wiem czy jadalny, bo nie doszliśmy do niego, bo.......... zasnęliśmy :-D:-D:-D:-D:-D ja byłam wykończona całym dniem przygototwań,a m dniem w pracy i tak się położyliśmy na chwilę i odpłynęliśmy :-D

My dziś w końcu idziemy załatwić to becikowe ...

Miłego dnia :-)
 
Dzień doberek :)
Truskaweczko- super ze wyprawa udana co zresztą widać na fotach.... :) Mela jaka pogodna normalnie na niemalże każdej foci banan na buzi :) Matik nażeczoną już ma ciekawe czy młodsze rodzeństwo też się sparuje heheh
Rozia- no to poświętowaliście heheh przynajmniej wypoczęci :) a torcik dzisiaj będzie jak znalazł do kawy.
Lori- i jak z rana sie sprawy maja?? a spakowałaś sie w końcu???
Agnes- o kurczaki- zdrówka dla Aleksandra! bidulek oby mu szybko minęło i żebyście mogli iśc na to wesele bo pamietam że mieliście ochotę.

ja dziś znów jakaś rozdrażniona drugi dzień z rzedy pewnie na @ biedny tylko mój chłop bo na nim się wszystko odbija...
 
Dzien dobry

lori i jak tam ? Nadal 2w1

rozia oj biedulko napracowalas sie caly dzien to potem miesliscie zasluzony odpoczynek

paula mam nadzieje ze do nas zagladniesz :tak:

Dziama ty sie chlopem nie przejmuj on to przezyje :-p

Milego dnia




edit

hehehehehe Rozia :-D
 
Hej,
ja jeszcze nie rodzę, ale przepowiadacze męczą. Powtarzam Lilce że jeszcze 2 tygodnie i ma się słuchać ;)
dzisiaj dałam wymaz do laboratorium a wynik do 7 dni, mąż robi sąsiadce z dołu mały "remont" łazienki, musze Matiemu zrobic wyprawke ubraniową do przedszkola a czekam na tate aż przyleci z Anglii bo nie wiem co mu nakupił i jeszcze muszę Matiego zapisać na jakies zajęcia dodatkowe, a ciągle trwa debata i nie mogę z mężem niczego postanowić. Młody chce chodzić na wszystko, tylko doby by mu na to brakło.
 
hej:-)

Jestem po tygodniowej nieobecności, siedzieliśmy nad jeziorkiem w te upały:-)

Ewirut GRATULACJE!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D witamy Bartusia na świecie:-):-)

Lori niezła akcja w kinie:baffled:, a malutka niech mamy się słucha:-)

Liluu gratulacje, rozumiem cię, mnie też ciężko nauczyć się dat i takich tam historycznych dziejów... nie lubię tego:-)
 
Roza a jeszcze wszystko w innym jezyku o juz wogole super :crazy: Ale dalam rade ;-) A ty jak sie czujesz? Jak Majka pogodzila juz sie z sytuacja?
 
reklama
dzien dobry...
melduje sie:-):-)
ja juz na kawce u mamy..zaraz lece reszte ksiazek odebrac dla lasek do szkoly..i juz mamy wszystko..:-):-)
bedzie sie mozna rozgladac za wyprawka dla malenstwa..:-):-) takze bede was meczyc :-):-)

19 - go mam wizyte kontrolna..i mam nadzieje ze wszystko ok..

milego dnia...
 
Do góry