reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

zagubiona czyli lekarz pozwolił przeczekać święta i dopiero przyjść na szpital ?????????????? kurcze masz TY przejścia z tą ciążą !!!!!! może za pare lat jednak postanowicie sie postarać o brata dla Nadi :) kto wie, jak to bedzie..... NIGDY NIE MÓW NIGDY, choć wiem doskonale ile Cię ta ciąża kosztuje, od początku nerwówka !!!!!!!!!!!!

z innej beczki........ jak dowiedziała sie moja znajoma ze lekarz mi pozwolił pić raz na jakiś czas pół piwa to usłyszałam taki wykład na ten temat ze głowa mała no i poczułam sie jaki idiotka która ma w nosie czy zaszkodzi dziecku czy nie ...... oczywiscie ja sie zgadzam z tym ze nie wolno pić w ciązy, w OGÓLĘ , no ale chyba lekarz by mi nie pozwolił a raczej nie kazał jakby miało zaszkodzić to pół piwa, nawet KARMI ........ co myslicie ????????? żle robię ze piję raz na tydzien ????????????? jestem wyrodna matka ???????
 
reklama
ilonka jaka wyrodna matka? co ty piszesz? kurcze przecież to dla twojego dobra aby te kamyki nie męczyły. lekarz wie co robi. chyba lepiej dla dziecka aby mamusia się dobrze czuła bo ono też odczuwa jak ty cierpisz. tak więc nie myśl że szkodzisz dziecku.

zagubiona
nigdy nie mów nigdy. miałam znajomą której w drugiej ciąży to się nie przytrafiło więc wszystko jest możliwe. mam nadzieję że będzie ok

karolcia no o tych butach to nie słyszałam, ale śmiać mi się chce. XXI wiek a ludzie w głupoty wierzą, paranoja dosłownie
 
dziewczyny szczerze to lekarz powiedzial ze mam jechac ale nie powiedzial kiedy stwierdzil ze podadza leki i puszcza do domu ale kolezance tez tak mowili i spedzila tam 3 tyg co do tego co pisza w necie to teraz czytam i roznie pisza teraz przeczytalam ze zbagatelizowane objawy moga spowodowac smierc dziecka eh

z aniolkiem tez ciaza byla meka wiec chyba jednak kolejna lepsza nie bedzie

ilona a co do piwa to nie sluchaj innych lekarz wie co mowi przeciez nie kazal by ci pic gdyby mialo to byc zagrozeniem a po za tym nie pijesz nalogowo nie sluchaj innych

karolina korali tez nie mozna bo pepowina wokol szyi sie zakreci hahaah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tłumaczyłam Jej ze nie pije piwa dziennie i ze sie nie upijam przeciez tylko raz na tydzien pól piwa aby sie te nerki oczyszczały, niestety ktoś to wie co to atak nerki może i by zrozumiał a tak to naprawde dostałam reprymendę ze co ja robię, ze ona to by napewno nie wypiła bo to dziecku szkodzi nawet i pół szklaneczki itd i na pewno by lekarza nie posłuchała, no potraktowała mnie tak jabym wypijała pół szklanki ale wódki !!!!!
No nie ważne.....

Jest tyle zabobonów ze naprawde nie warto sie tym przejmować, bo dla mnie to idiotyzm, moja mama z Jasiem jak byłam w ciąży zabraniała mi kupować cokolwiek zanim urodzę, i takim sposobem nie miałam bardzo wiele rzeczy bo nie dało rady kupić od razu wszystko , to było nierealne, i np łóżeczko kupiłam dopiero jak miał chyba 2,5 miesiąca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec teraz juz nie słucham nikogo i od początku kupuję nawet to ubranko jak fajne wynajdę w lumpie , wiadomo ze nie wózek itd ale trzeba sie przymierzać w maju aby juz kupić a potem w czerwcu łózeczko i lipcu posciel!!!!! jakbym miała słuchać kazdego to znów bym nic nie miała po porodzie !!!!!!!!!!!! Także dbajmy o siebie tak jak przed ciążą, jak dziecko jest silne i zdrowe to nawet i przezyje ten lakier do paznokci !!!!!!!!!!!!!!!! Przeciez w tych oparach sie nie siedzi cały dzien, tylko raz dwa i sie maluje pazurki, wiec tak naprawde ile sie tego wdycha ??????? Jakbym ja miała takie podejscie to bym sie nie myła przez 9 miesiecy , albo myła sie w zimnej wodzie bo przeciez zbyt ciepła moze zaszkodzić !!!!
 
mi tez nie pozwalali kupywac a teraz drugi raz wyladuje w szpitalu i gow*o mam powiem wam ze jestem wsciekla bo tak juz dawno miala bym pokoik wszystko przygotowane a tak jestem w lesie bo zabobony rzadza innymi zatruwajac nam zycie
 
witajcie

Losiczka - no chyba Cię telepatycznie ściągnęłam. Cieszę się, że Cie tu widzę!!!!!! Nie zostawiaj nas, wpadaj pogadać, choćby o du...ie Maryni. Nie chowaj się po kątach.

Karola - nie jest mi tu źle, nie o to mi chodziło, ale wiesz jak się jest bliżej rodziców, to zawsze można do nich wpaść na jakieś dobre domowe jedzonko, a tu co?? wszystko sama muszę, a jak sama robie to potem juz jakoś nie smakuje tak jak mamy jedzonko.
A co do butów na obcasie - to jest w tym tyle racji, ża męczą bardzo kręgosłup, który i tak jest obciążony, tylko tyle - na nózki dziecka to nie ma żadnego wpływu - głupoty świata.

No to witajcie "stare znajome" na nowym wątku!!
 
reklama
Do góry