reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

losiczko to czekamy i niech zegarki szybo czas odliczają
horloge.gif
 
reklama
karola nie mogę
49rotfl.gif
49rotfl.gif
49rotfl.gif
węgorzewo !!!!!!!!! ja już czekam na Twoje miejsce bo w sumie to może trafisz z porodem na moje testowanie?????
Fajnie, że małżowi powiedziałaś co Ci na watrobie leży- brawo
 
dobry dobry...

chłodniejszy nieco, jest czym oddychać ;)

Viola fajowska małpka :D
aa widzisz, fajnie że piszesz o sn i cc..bo ja po cc właśnie i przyznam że stracha mam niezłego na myśl o porodzie naturalnym:szok:
Marysia :) rozbrykana mała, imię już macie? nie pamiętam czy już pytałam:sorry:
Rozia łooo faktycznie koszmarnie wczoraj było, spokoju dziś życzę ;)
Roszpunka skacz skacz:-p czekamy na Maksia :)
Kasia fajnie że masz opcję pracy z domu :)
a wizyta z każdym dniem bliżej :)
Piąteczka żeby cię te szpileczki w tyłeczek nie kuły hihi
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~` ;)
Łosiczka świetne wieści, widać wszystko na dole w porządeczku, czyli Armia do dzieła i dla Ciebie również &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i porcja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;)
Karolina no widzisz, ma ten twój mężulo przebłyski ;p oby jak najczęściej ;)
Jane Małami Dziama i reszta bandy hoop hooop...
 
karolcia luzik- ja i tak będę testować nie wcześniej niż 24 ( aż mi kurz leci z uszu za kłamstwo hi hi) dawaj tu fluidki i może się zgramy w czasie. i dzięki z abilecik, bo coś wczoraj wypadłam z pociagu jadącego w tamtym kierunku

truskafka trudno niestety spokojnie wysiedzieć
 
Karolciu ja troche tez Jagodowych podkradłam :-) Węgorzewo będzie jutro :-D

Truskafka dzieki kochana za fluidki troche te Twoje spiące he he ale mogą być jak najbardziej :-D

Dziewczyny zapytam i tu na bb co myslicie jakbym sobie luteine wzięla w tym cyklu??? Pytam bo wyczytałam że skąpe @ to zbyt niski poziom progesteronu???
 
reklama
co tu taka cisza???????????????

ja właśnie siedzę i przeglądam opinie o hula hop- bo w następne spodnie nie wlazłam, a w sukienkach wyglądam jak w 5 mies!!!!!!!!!! szok!!!!!!!!!!
 
Do góry