reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

karolina u nas podkładów też nie trzeba szpital gwarantuje a mają dokładnie takie jak wstawwiłaś link i są bardzo dobre do tego polecam majtki poporodowe jednorazowe. Ja leżałam w szpitalu po porodzie 8 dni więc jak wróciłam do domu to przeszłam na podpaski ale przez tydzień to się ze mnie mocno lało,gdybym wcześniej wróciła do domu to bym używała jeszcze podkładów.
Babyono Jednorazowe majtki poporodowe 5 szt roz L (2517396224) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A podkładów na łóżko też nie potrzebowałam jak się pościel pobrudzi to salowa zmienia.
 
reklama
Ja sie przywitam i znikam bo glowa mnie boli jak nie wiem co;/
Co do podkladow to ja sobie sama kupowalam bo u nas nie daja w szpiutalu trzeba miec swoje mialam bella i absorgyn a u mnie byla powod wiec duzo szlo ;/
Do jutra papa
fluidki dla was~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ja w sumie pierwsze 2-3 dni miałam dośc duże krwawienie( czyli w szpitalu) i używałam tych podkładów ( nie zeszło mi te 2 całe opakowania) a potem miałam jak normalny okres, teraz tydzien PO mam tylko plamienia i odkąd wróciłam do domu juz podpaski a jak wychodze to wkładke zakładam, z Jasiem baaaaaardzo długo sie ze mnie lało, jakoś 2 tygodnie !!!!!!!!!!!!!!

NO własnie to juz TYDZIEŃ :szok: o szok !!!!!!!!!!!!!!

agnes cieszę sie ze dziś juz lepiej z tym opuchnięciem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz juz upały mają sobie "iść " wiec bedzie lepiej i odetchniesz sobie :-) U mnie OK :-) Dziś pół dnia spędziliśmy na trawce u tesciowej, Pawełek strasznie lubi jezdzić autem i na dworku być bo wtedy śpi i śpi i nic mu nie przeszkadza ........:-) NIby nic takiego nie robiłam a zmęczona jestem jakbym jakiś maraton przeszła :eek: !!!!!!!!! Może jeszcze po porodzie i ciązy siły nie takie jak powinny być !!!!!!!!!!!!!!!

Roszpunka a TY juz na porodówce tulisz Maksia ???????????? Mam nadzieje ze jak sobie poskakasz to sie ruszy !!! |Jestem tego zresztą pewna ze tak bedzie ........ :-D Mam nadzieje ze dasz znać jak bedziesz jechać na IP to bedziemy trzymać kciuki za szybki poród :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Ilonka no czas szybko leci ja też nie wiem kiedy te 2 miesiące zleciały.A Pawełkowi tak ładnie w zielonym,że się nie mogę napatrzeć na to zdjęcie:-D:-D:-D
U nas bella jest sponsorem więc szpital dostaje gratis podkłady ,do niedawna nie trzeba było mieć też pampersów ale już się to skończyło.
 
Hej dziewczynki :-)

O matko jaka padnięta jestem...
Byłam dziś na wizycie, ale bez usg, więc nie wiele sie dowiedziałam... Ale z szyjką wszystko ok :-)

Później umówiłam się na spacer z koleżanką i tak pospacerowałyśmy, ,że jak wróciłam to padłam i nie ruszałam się... Nadal czuję zmęczenie... No kosmos jakiś...

Okazało się,że jednak nie przebili tych opon, tylko spuścili powietrze... Podejrzewam,że siostra źle zaparkowała (zdarza jej się ;-)) i ktoś chciał dać jej nauczkę... A dziś nasze auto odmówiło posłuszeństwa... No i jesteśmy bez auta, bo nie chcemy w nie inwestować, bo nowe kupujemy i lipa...

Roszpunki coś nie ma... Może piłka poskutkowała :-):-):-)

Aniu gdzie jesteś ?? dlaczego się nie ujawniasz na ogólnym??
 
Piateczko jak tam dzieciatka;-)????
Viola dzieki wielkie;-) widze ze chrzciny juz nie dlugo a dopiero co rodzilas....jak ten czas leci
Roszpunka kochana ja tu wchodze w nadzieji ze maluszka juz masz a ten uparciuch nadal w brzuszku:szok:???
No wlasnie a tu jeszcze Marysia nie rozpakowana:szok:???
Karolcia widze ze u ciebie nadal przescigaja sie w najglupszych i najbardziej nie taktownych posunieciach....naprawde wspolczuje Ci:sorry:
Agnes moze tescie dopiero czekaja az sie urodzi i kupia;-)?
Kasia jak to dobrze ze to tylko falszywy alarm!!!! Dbaj o siebie:tak: i odpoczywaj!!!
Roza slonko co u ciebie???
Ilonka Pawel Jakub sliczne imiona , fajnie ze sie czujesz jak mloda Hot Mama:-)
Rozia biedactwo ty nadal masz te bole glowy:sorry:???
Aniu chyba sie nie gniewasz:sorry:???
A co sie dzieje z Jane, Dziama, Malami obiecala ze juz nie zniknie!!!!








Dziewczynki przeprawszam ze czasami sie nie odzywam ale poprostu trosze zamieszania jest w domu potem szpital, dom, szpital i tak w kolko czasami jak mi ktos napisze smsa to nie mam jak odpisac bo np kieruje a pozniej zapomninam i mnie olsni po 2 dniach ze mialam odpisac:szok::sorry:

Tato nadaj na OIOM-ie wyniki po transfuzji sie cos polepszyly ale lekarz mowil ze pojawiaja sie nowe zmiany martwicze, wiec nie moga na razie zamknac brzucha do momentu az na stole stwierdza ze juz sie nie pokazuja nowe i trzustka zaczyna sie regenerowac i zaczyna podejmowac prace. Jesli tak sie stanie to zaszywaja. Nawet nie wiecie jak dzisiaj serce mi sie radowalo jak do mnie mrugnal bo wpadlam z mascia do szpitala i mila pani mnie wposcila poza godzinami odwiedzin a mial zmniejszona dawke usypiacza. Mrugnal oczkiem ze mnie slyszy ale te rurki, monitory.................matko
Wiem ze go wybudzaja lekko przed toaleta, wiec mialam szczescie i moj Tatulek mnie widzial!!!!!
 
Witam z samego ranka. Wczoraj poszliśmy wcześnie spać i udało mi się w miarę wyspać, bo temperatura niższa:happy:
Wieczorem poskakałam na piłce, później poprzytulaliśmy się z m, ale Maksiu nie wziął sobie tego do serca i dalej trzyma się brzuszka:-p
Idę dziś do gin o 10. Mam nadzieję, że coś tam się ruszyło z tą moją szyjką i że dostanę jakieś skierowanie, bo MAM JUŻ DOŚĆ!:baffled:

Katy
, myślę, że już zmierza ku dobremu. :tak: Zajmuj się swoimi sprawami i nic się nie przejmuj.:tak:

Ilonka
, no pięknie, że synek zarejestrowany. No właśnie, u ciebie już tydzień zleciał, super:-)

Marysia, wątpię żeby Anetce wyrosło coś między nóżkami;-) Pewnie wie, że mamusia już naskładała dla niej sukieneczek i że takiego numeru nie może zrobić;-)

Rozia, ale ktoś był złośliwy. Najważniejsze, że nie przebite:-p

Viola, nie mogę uwierzyć, że to już 2 miesiące. Dopiero co czekałyśmy na wieści od ciebie i katriny z porodówki...

katrina, dobrze, że szczepionki już z głowy:tak: Maluchy pewnie się zestresowały... Był płacz, czy obyło się bez?


U mnie też trzeba belle i podkłady na łóżko mieć swoje. Ja biorę paczkę belli (10) i 5 podkładów, a jak będzie trzeba więcej to m dowiezie, bo torba do szpitala już mi pęka w szwach:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katy dziękuję że pytasz...ale chyba nie za ciekawie po wizycie chociaż nie jest jeszcze źle, Lekarz podejrzewa PCO ale po badaniach będzie 100% pewny:-(, po za tym weny brak....
Dobrze że z tatą lepiej:tak:, zabiegana jesteś,ale mam nadzieję że trzymasz się jakoś i siły znajdujesz:tak:

Losiczko wiem, wiem że chciałoby sie jak najlepiej i żeby tylko maluch zagościł:-)

Ja miałam swoje podkłady, ale u mnie nie było tak źle z tym późniejszym krwawieniem....
 
Do góry