reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

dzień dobry dzewczynki

do pisania brak czasu , bo zbieram się zaraz po dzieci- skończyło się lenistwo hi hi. ale się cieszę bo pusto w tym domu bez nich.

katrina oj rośne nam kuba jak na drożdżach

kłapciu bądź dzielna i nie daj się tej larwie

katy czekamy na wieści

losiczko ja to ostatnio taka zamotana, że nie wiem jaki jest dzień tygodnia, a o dacie to już nie wspomnę

ilonka fotki super- niewiele osób by dało wiarę, że to cudeńko dopiero co się wykluło

niuśka jak chcesz dzidzię to reszta jest tak naprawdę mało ważna

roszpunka marysia - wynocha z tabelki! miejsca nam trza

więcej nie pamiętam

miłego dzionka
 
reklama
Witam:)

Ilonka
w małpkę warto zainwestować naprawdę super i jak na taką wielkość wydaje mi się niedroga, jak znajdę chwilkę to wrzucę fotki małpy Antkowej:)
Niuśka witaj:) Powiem Ci tak jak piąteczka jak się chce dziecko to wszystko inne nie ma znaczenia. Ja długo się wahałam a bo to kasy mało bo mieszkanie małe,ale w końcu powiedziałam sobie dość! Chcę i już!!! i wiedziałam że umowy mi szefowa nie przedłuży jak urodzę i tak też się stało od 1.08 jestem bezrobotna,ale co tam, coś chyba w grudniu znajdę a jak nie to wtedy będę się martwić. Najważniejsze że mam swojego kochanego facecika:)
Roszpunka a Ty co tu robisz? sniło mi się że urodziłaś i to dziewczynkę:szok::szok::szok:

Katy
nieustające &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za tatę.

Katrina ja też tak mam nieraz ,że żal mi odkładać do łóżeczka i go noszę albo kładę na sobie i tak sobie śpimy. A co tam, jak ładnie śpi w łóżeczku to trochę można porozpieszczać:-D

Ja dziś wybieram się na małe zakupy ,może kupię sobie coś do ubrania na chrzciny i małemu jakąś świecę,białe body itp.
 
Dziendoberek :-)

Witam sie poniedziałkowo:-) .A wiecie co moj Kubula wymyslił??? Wczoraj oglądając reklame zmywarki whirpool stwierdził że on czuje sie pokrzywdzony bo on by chciał taką zmywarke :sorry2:Jest chłopakiem a reklama skierowana jest do dziewczyn bo pani mówi ze "Jak ją będziesz miała" a nie miał :sorry2: dobre no nie :rofl2:

Wekend upłynął mi olimpiadowo :-) Jutro ginka :-) a po lece po ksiązki 400zl pójdzie jak nic :-(

Dawno tu jakiegoś plusika nie było :-) Dziewczyny sikać prosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Piąteczko
banda wróciła ???

MIŁEGO DNIA :-):-):-)
 
Witam i ja z rana :)
losiczka jakie te ksiazki sa drogie ;/ a jak sie ma np 3 dzieci rok po roku i ksiazki nie psuja bo zmieniaja i trzeba co roku nowe kupowac do podstawowki moja kuzynka tak ma ;/ jak oni to robia zeby tak zmieniac program ehh
Znikam na sniadanko a u nas dzis bedzie upal ;/
 
hej dziewuszki ..:-D
jak po weekendzie...
a u mnie...:crazy:
a więc tak...@ przylazła w sobote w nocy...a co sobie będzie żałowac...nie lubie jej...:no:..mam nerwa..a już myslałam...a tu d ....a :baffled:
wczoraj byliśmy w kinie z dziewczynami na Madagascar, także s dzień zleciał..M jeszcze mandat dostał, bo pasy to cięzko zapiąc :-D...
ogarne domek cos na obiad i będe zaglądać..i pisać na bieżąco ...:-)



Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki :-)

U mnie też dzis piękna pogoda i póki co z głową cisza (tfu, tfu, tfu):-)

Katrina no ja właśnie w tym kontekście to pisałam,że ja nie wiem czy się oprę chęci noszenia dziecka cały czas :-) Ostatnio byłam u koleżanki, która niedawno urodziła i wzięłam sobie małą na kolana i ją troszkę bujałam i tak zasnęłą i tak słodko spała i na dodatek spokojnie, a miała z tym wtedy problemy, bo kolka i tak mi było żal ją odkładać... I jak tak swoje przyzwyczaję, to będę miała :-D:-D:-D

Idę meczyk oglądać:-)

Miłego dnia :-)
 
Do góry