reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Film to jest nic, nawet połowy nie przekazuje, brakuje dużo ważnych scen ja polecam książkę:-D
Viola domyślam się :tak:Mój mąż czytał tą książkę.
Ja na razie czytam książkę "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi"
Agnieszka ja tv nie widzialam od tygodnia :sorry:
Dobra ja uciekam bo jakos w Pl mi powietrze sluzy :sorry:
DOBRANOC
Katy heh :-D
Dobranoc,spokojnej nocy:)
 
reklama
dziama ja pracuje w sklepie spozywczym a z netem to roznie u mnie jest bo maz zabiera go do pracy i nie zawsze go mam a szybko sie konczy jak siedzi w pracy wiec staram sie tak nie siadac bo potem musi kupowac dodatkowy pakiet ;/
Katy leci sama jestem w szoku bo co dopiero niedawno sie dowiedzialam o ciazy a juz minely 2 miesiace od tamtej pory a zaraz bedzie polowa za mna :szok:
 
Dzien dobry laseczki - KATY - niech tatko szybko wraca do zdrowka.
Witaj nowa staraczko :-) owocnych staranek o nowe dzieciatko
ROSZPUNKO - a Ty jak tam kobieto juz walczysz ze skurczami ?
Ja wczoraj poszalalam z porzadkami i nic a w dodatku...uwaga - rwa ustala wiec chyba malenka posluchala mamusi i zmienila polozenie :-D . Saltem w tył zeskoczyła z nerwu kulszowego yupiii :-D:-D
ILONKO -Pawelek sliczny i rzeczywiscie wyglada na straszego :-)
Milej niedzieli dziewczynki uciekam do Kosciola.
 
hej i ja się witam niedzielnie... widzę, że tu cisza...
ja pewnie jak zwykle się wyłożę na słoneczku:)))
miłego dnia
 
Cześć dziewczyny!

Aż trudno uwierzyć ale Ja dopiero wstałam :szok:
Wczoraj około 22 niespodziewanie zadzwoniła koleżanka że wpadnie z wizytą (siedziałyśmy same w domach)wzięłyśmy taxi i pojechałyśmy do sklepu zaopatrzyć się w trunki :-D i tak zabalowałyśmy że siedziałyśmy prawie do 5 rano :szok: Spałam około 5 godzin i teraz leczę kaca :dry: fatalnie się czuję ehhh a mąż się ze mnie śmieje! a dziś jeszcze kino z nim:shocked2:


A co u was?
Miłej niedzieli!
 
U mnie pogoda narazie calkiem niezla nie jest goraco ale slonca tez nie ma ale wole takie pogody :)
Ja jutro ide na 14 do pracy wiec rano cos skrobne a teraz zycze milej niedzieli :)
 
reklama
dziewczyny to lekarz ktory pomogl moim trzem kolezanka zajsc w ciaze ktore staraly sie po kilka ladnych lat o dziecko i maja teraz slodkie maluszki Stanisław Horak - Antrum Bytom
 
Do góry