reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Karolinka ahh dziękuję:-);-), ale za to dla męża czasem jej nie mam i własnego dziecka:-) heh.
Ojej taka różnica... dasz radę, wymyślisz coś, albo poproś "mamusię":-p. Przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać:-)

Lecę do sklepu, po porcję rosołową, coś zupy mi się zachciało...
 
reklama
karolina, w ikei są wypełnienia 135 na 100. A te dwie większe może ci zmniejszyć ktoś kto ma maszynę, choć myślę, że te 5 cm różnicy nie zrobi. A teściowa niech się wypcha swoimi wypełnieniami:-D

Marysia, muszą być zdrowe, innej opcji nie biorę pod uwagę!:tak:
 
Dobry..

weny brak:baffled:

Karolina no te pływaki kochane wywracają najpierw żołądki do góry nogami, a potem...całe życie łobuzy jedne :p
Asiczka :) Nic nie mówię tylko kciuki zaciskam :)
Kasia dziękuję :) kiedy masz wizytę?
Dziama twarda jesteś, dasz radę

Miłego Dnia Gwiazdy ;)
 
hej kochane!

karolcia
taki materacyk nie zrobi różnicy. tak więc się nie martw. widzę ze ty juz wszystko gotowe. to teraz ja w dalekim polu. kurcze kiedy ja ze wszystkim się ogarnę. do końca miesiaca musze być gotowa. jak tylko wrócę do domu zaraz się zabieram. na razie tylko rzeczy dla malucha gotowe. łóżeczko musze też pomału znieść do sypialni. kupic wypełnienie do pościeli. no i kosmetyki dla malca. no i czas pomysleć o wózku i foteliku. oj dużo tego. nie wspominajac ze dla siebie nie mam nic oprócz koszul. masakra. boję się że nie zdążę

ilonko no to czekamy na Ciebie i fotki Pawełka.

kasiaes
wyluzuj juz troszkę ze sprzątaniem. teraz jest czas na odpoczynek. wiem że łatwo się mówi bo ja tez usiedzieć nie mogłam a teraz to juz muszę bo zwyczajnie sił brak

roszpunko no powalił mnie tekst "sama go wyciągnę". oby zechciał jednak Maksio zechciał sam wcześniej wyskoczyć

truskaffka super że wizyta udana. teraz czekamy na serduszkową. nad imionami juz myślicie?

katy myslami jestem przy Tobie. mam nadzieje że jest lepiej
 
KAROLKA - mogloby byc zabawnie - przynajmniej dla obserwatorow :-D my raczej rozbawione bysmy nie byly :-)
ROSZPUNKO - no u mnie niestety jest ryzyko 50/50 ze powtorzy sie choroba oczek Darusia :-( na szczescie sie ja leczy ale sam fakt powtorki ze szpitali mnie przeraza.
 
KArolina nic dodać nic ująć :)
aaa..przeczytałam o darze teściowej..koszula...no i padłam...powstać nie mogę
Agnes Synek -Michał :D i coś tak czuję że synek właśnie będzie :)
a Córa by była chyba Amelia :)
 
reklama
Do góry