reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Losiczko, właściwie to zaczynam 19 :szok::szok::szok:!
Karolciu, ja się nie przemęczam, już się nauczyłam, że lepiej dmuchać na zimne. Robię sobie przerwy, a jak jest coś cięższego do dźwignięcia, to wołam m. Mam nadzieję, że odpoczniesz sobie u rodziców i naładujesz akumulatorki! A co do ciuszków, to może oddaj do muzeum, jako dar od rodziny X i wszyscy będą zadowoleni :-D:-D:-D. Takie eksponaty!!!
Dziama, biedaku, mam nadzieję, że sytuacja szybko się poprawi!!! Tulę!
Asiczko, ja cały czas trzymam kciuki!!!
A ja na ten upał zmykam do miasta, bo trzeba... :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Róża- kurde!!!!!!!!! nie mogę się gdzieś odnaleźć heheheh

Dziewczyny dziś moja chrześnica skończyła 11 lat :szok::szok::szok: a ja ją jak wczoraj pamiętam maleńką taką :) miała czarną czuprynę jak Pawełek a teraz blondyna jak złoto heheh (dodałam zdj na gr)

u mnie nic lepiej ale cóż życie już nie raz dało mi po du...e trzeba się zebrać w sobie i żyć dalej tym bardziej że są to rzeczy nie zależne odemnie ale przez fakt że jestem spokrewniona z "głównymi bohaterami" wydarzeń dotykają także mnie.....
 
Marysia, no to niech Anetka sobie siedzi spokojnie jeszcze te 2 tygodnie i da mamusi wszystko ogarnąć:tak:. Jeszcze się okaże, że to my urodzimy razem jak Maksiu dalej będzie się tak ociągał;-)

kasia, na pewno jest wszystko ok, więc nie martw się niczym:tak: Nie mam piłki w domu, poskaczę sobie na porodówce.;-) Ale mnie zupełnie nic nie bierze, więc pewnie piłka by i tak nie pomogła. Ilonka miała już od dłuższego czasu skurcze, więc może dlatego zadziałało.

losiczka, super:-) A miała wychodzić dopiero jutro. Jak ja jej zazdroszczę!!!! ;-)

karolina, może te szmaty by się nadały do mycia auta albo podłogi? Jeśli tak to biorę;-):-D Odpoczywaj, a jak wrócisz od rodziców to weź się w garść i postaw się tej wiedźmie. Ja też nie chciałabym być w skórze twojego m jak coś innego ci przywlecze z domu:-D

dziama, daję mu czas do wtorku, ewentualnie do czwartku, tak jak terminy przypadają. A potem sama go wyciągnę;-) Śliczne zdjęcia. Pewnie matka chrzestna pstrykała;-)

Upał okropny, to fakt. Mam stopy jak balony :crazy: A do tego znów wody nie ma, bo "robią" jakieś wykopy przed blokiem, w sensie jeden robi jak się patrzy, reszta patrzy jak się robi:crazy:
 
Ostatnia edycja:
Dziama no leci czas, zdecydowanie za szybko jak dla mnie:tak:. Czego nie możesz odnaleźć??:-)

Roszpunka myślisz że maleństwo się wystraszy hi hi i samo się zdecyduje:-). U nas już po upałach, temp jest akurat jak dla mnie:-)
 
jestem i ja serca moje,ale dzisiaj czasu mam tylko na przywitanie sie,moze zaglądnę wieczorkiem.dziama86 śliczna chrześnica,moja skończy dopiero 3 latka w listopadzie,jak będe miała czas to tez wrzuce fotki.Roszpunka moze jednak poczekaj jak sam się wyprowadzi,ha haha:-D:-D:-D.Ilonka czekamy na fotki,dużo fotek!!!!!! MałaMI jak dzisiaj sie czujesz,mam nadzieję że już lepiej,głowa do góry Kochana damy radę,zobaczysz!!!Truskafffka trzymam kciuki za następną wizytę i za serduszko!!!kasia_es to gratuluję szanowna pani pełnoprawny przesdsiębiorco:tak::tak::tak: .karol_in-a to odpoczywaj u mamusi i ładuj akumulatorki!!!.Katy myślimy o Tobie Kochana... reszty nie zdołam odpisac bo pora wracać do pracy,jeszcze 3 dni do urlopu!!! buziaki babeczki miłego dnia!!!
 
Róza Ty na urlopie jeszcze? bo mi sie knoci kto tu ile urlopu ma heheheheh a jesteś z rana kilka dni wiec coś jest na rzeczy hehehe matko jaka duchota ledwo żyje
Pamela- pochwal sie koniecznie- zanim dorobimy sie własnych to chociaż chrześniakami się pochwalmy :)
 
reklama
Do góry