reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dziama he he może i tak:-), oj kochanieńka a narzekało się ostatnio na kalorie:-p:-p a tu piwko ??? i może chpisy:-p

Mój mężuś na rybki znowu czmychnął :wściekła/y: jak ja tego nie lubię, siedzi tam non stop, ale za tojutro jedziemy z Mają do kina:-)
 
reklama
rano byliśmy u lekarza ze średnim i później wywieźliśmy całe towarzystwo do moich rodziców. a po powrocie do domku - pod kołderkę ha ha
 
karola, kołderki są zazwyczaj większe niż materacyki;-) A w koszuli od teściowej zrobisz furorę na położniczym:-D:-D:-D

agnes, żarcik oczywiście;-). Niech siedzi na razie jak mu dobrze, ale oby nie za długo, bo po terminie zacznę się niecierpliwić;-)

truskafka, a mały kogo by chciał, siostrzyczkę czy braciszka?

ilonka, nie wiem czy to jest wykonalne, ale może dałoby się do tabelki dodać miniaturki zdjęć naszych bobasów forumowych? Super, że was już wypuścili:happy2:
 
Piąteczko- no to ostra akcja była heheheheh i ile dzieci dziadkom "sprezentowaliście". Bartosz chory czy jakaś rutynowa wizyta?
Róża- ja na kolorie nie narzekam narzekam na swoja silna wole a raczej jej brak heheheheh Wkurzyłam sie bo ciągle abstynencja i dziś nie ma że boli :) a znając mnie skończy się na jednym drinku albo despreradosie bo innego piwa nie lubię. No co idziecie do tego kina na epokę?
Roszpunka - ja Cie bardzo lubię i cieszy mnie Twoja aktywność ale możne byś zrobiła miejsce w tabelce :) :*
 
reklama
Własnie na dzisiaj kupiłam :) a że takowe są dowiedziałam się właśnie w sklepie :) więc kolejny dowód na to jak pościłam z alkoholem:)
Piąteczko to chwila ochłody i akacja na nowo hehhehe
 
Do góry