reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

witam wieczorkiem. wpadam życzyć wam tylko dobrej nocki. czytam cały dzień was ale brak mi weny do pisania. muszę jakiegoś kopa dostać bo na razie brak mi sił i chęci do jakiegokolwiek działania. dokuczaja mi plecy. młody chyba jakoś się przekręcił bo nisko teraz go czuję. czasem w pachwinie mnie aż boli. a jeszcze do wizyty daleko więc troszkę się niepokoje. chciałabym do października doczekać. no nic. nie smęce wam tutaj. moze jutro będzie lepiej i będę więcej się pojawiać.

dobranoc laseczki
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)

...litości nie macie :-( tyle stron do nadrobienia że chyba spać się nie położę :-D
Nie no oczywiście żartuję sobie ;-) Fajnie,fajnie tu u was,wesoło i miło.
Dużo tu dziewczyn i ciężko wszystko ogarnąć ale z biegiem czasu załapię o co chodzi.
Jestem zmęczona dziś makabrycznie więc nie nadrobię tylu stron wybaczcie...podziękowałam wam za przywitanie,to miłe bardzo :tak:

Życzę spokojnej nocy wszystkim i do jutra a raczej do dziś :-D
Dobranoc!
 
Dziendoberek :-):-):-)

Asiczko za wczesnie na sikanca :tak: a jak tempka dzisiaj???

Kurka moj m staje sie zgryzliwym tetrykiem :wściekła/y: normalnie nie poznaje go . Czepia sie wszystkiego stary pryk :-). Moze mu sie marzy jakaś 18-stka :-D:-D:-D

Miłego dnia dziewczynki:-)
 
Hej dziewczynki:-):-) Widzę, że coś produkcja spadła wczoraj;-)

piąteczko, jadę do ciebie zatańczyć na około tego ogniska! Może szanowną mamusię karoli też dorzucimy do ognia razem z tymi lumpami??;-):-D

Marysia, Mały też się tak ciśnie, że mi czasem nogi odcina. Ale pocieszam się, że to już końcówka. Liczę, że góra 2 tygodnie i będzie po wszystkim:tak:
Wstrzykujemy oxy, wstrzykujemy, ale efektów żadnych:-( Wczoraj okna wymyłam, na dziś zostało mi jedno i trochę prania i prasowania.
Dzisiaj śnił mi się Maluszek, że już go trzymałam przy cycu :happy2::happy2::happy2:
 
Hej dziewczynki - upl dzis strazny.
ROSZPUNKO - 3mam kciuki za maluszka zeby szybko przy cycu siedzial :-) ja chcialabym jeszcze poczekac bo mam pare okien do umycia i wiele rzecy do sprzatniecia - takze ze 2 tygodnie by sie jeszcze przydaly :-)uciekam wieszac pranie - milego dnia :-D
 
Witam się z wami!!!
Ja mam teraz 2 dni wolnego i wczoraj cały dzień sprzątałam mieszkanie. Oczywiście powolutku, co chwila robiłam sobie przerwy, ale jestem zadowolona z efektów, bo takie odgruzowanie jest potrzebne. Dużo pracy jeszcze przede mną, ale jestem zadowolona, że w końcu się zabrałam.
Co do tych ruchów, to ja chyba po prostu będę musiała częściej umawiać się na wizyty – teraz mam taką długą przerwę, bo ponad miesiąc i chyba dlatego tak świruję.
Karolciu, to może oni w tej firmie zapomnieli dodać, że ta stawka z rozmowy to jest za cały etat :szok:. No cóż, oszustów teraz nie brakuję, więc wcale się nie dziwię, że czekasz tylko na te pieniążki z polisy!
Roza_, w pracy różnie. Raz mam całkiem wolny dzień, że tylko na necie siedzę, a raz jak coś wypadnie, to nie wiem, jak się nazywam :baffled:. No to ładnie córa poszalała, ale jak przypomnę sobie siebie z dzieciństwa, to nie ma różnicy ;-);-);-).
Truskafffka, beta super :-):-):-)!!! Trzymam kciuki za następną wizytę i za serduszko!!!
Piąteczko, jeszcze mnie odblokuj proszę. Pal, pal to ognisko, ja chętnie doleję trochę benzyny do niego :-D!
Losiczko, ale się uśmiałam z tym pudełkiem, no ale cóż, jak nie będzie innego wyjścia...
Agnes, współczuję bólów kręgosłupa. Mnie niestety też to czeka, bo mam zwyrodnienie w odcinku lędźwiowym, już teraz mnie czasem dopada :baffled::baffled::baffled:. Może wybierz się na jakiś masaż? Najlepiej do kręgarza.
Pamela, no to się chłopcy zbłaźnili. Teraz już pewnie nie będą wymieniać takich uwag na głos :-D:-D:-D!
Agnieszka.kk witaj, piękne zdjęcia!
Aniu, dobrze, że idziesz na ten urlop, bo widać, że jesteś przepracowana.
Asiczko, Ty to już pewnie jak na szpilkach siedzisz i nie możesz doczekać się wylotu! A może jednak przed wyjazdem zobaczysz II... :tak:
Malami, przykro mi, że wieści nie za ciekawe :no:, ale przynajmniej wiesz co i jak, a jeżeli lekarz konkretny, to będzie działał i ani się obejrzysz jak zobaczysz II na teście!!!
Marysiu, a może Ci m jakiś masażyk zafunduje :-)?
Roszpunko, a nie próbowałaś tego skakania na piłce?
Więcej grzechów nie pamiętam :-:)-:)-(

A mnie dziś czeka jeżdżenie po mieście: do przychodni po odbiór wyników, do KRK po zaświadczenie o niekaralności i do notariusza zrobić odpisy dyplomów.
A od wczoraj jestem pełnoprawnym przedsiębiorcą :-D!

Miłego dzionka!!!
 
Hej kobietki :) czytam Was ale oczywiście połowy nie pamiętam ;/ starość nie radość hehehe
U mnie w zasadzie bez zmian............ech

Katy- martwię się i dużo myślę o Tobie :*
Martuś- nie łam się tylko skarbie:* wiem łatwo się mówi ale może spróbuj podejść do sprawy że wiesz na czym stoisz jestes pod opieką lekarza i będzie dobrze :)
Róża- na enpr widzisz mój cały komentarz czy tylko swoje imię? bo albo mi zjadło komenta albo tylko ja go nie widzę wrrrrrrrr
Roszpunka - Maksio przegina skubany ileż tam będzie jeszcze siedział :) chociaż gdzie mu będzie lepiej
Truskawka- baaaaaaardzo się cieszę że z Rybką wszystko :) jak dla mnie to to "prezesowa" będzie :)
Ania- kurka dobrze że nic ci się nie stało , że się nie poparzyłaś aż miałam ciary na plecach jak czytałam, przemęcz sie bidoku jeszcze jakoś te dwa dni i odpoczniesz troszkę


sorki ogromniaste więcej grzechów nie pamietam
 
Witam dziewczyny:)Ale u nas dzisiaj piekna pogoda-normalnie az dziwne jak na Anglie:)Ale odrazu czlowiek lepiej sie czuje jak sloneczko grzeje.Dzwonilam do mamay ponoc w Polsce juz od rana upal jak diabliii...Pewnie widzialyscie juz moj wykres tyle ze ta tempke zmierzylam 40 min pozniej niz zwykle to i dlatego taki skok moze sie zapisal no i do tego zgrzana sie obudzilam bo cieplo dzisiaj..ach juz nie wiem...poczekamy zobaczymy co los przyniesie,brzuch zdecydowanie pobolewa @wo..

dzisiaj wolne:))biore sie za porzadki w domu,musze poszykowac posciele dla dzieci zeby jak przylecimy wszystko bylo juz gotowe:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Dziama he he tylko imię:-p a jak u ciebie już lepiej???

Asiczka no nieźle poszła w górę!!!! oj super:-D:-D

Losiczko ohh ci faceci:tak:

Kasia_es rzeczywiście już 18 tydz!!! ale szybko:-):-) odpocznij trochę:tak:

Karolina no widzę że humor z tego powodu masz lepszy, odpoczniesz u mamy:-)

Agnieszka dasz radę wszystko ogarnąć he he:-)
 
Do góry