reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Gosiulek - Oczywiście że będę pamiętać :) Ja idę z ta pielgrzymką jeden dzień ok 37km wiec nie ma tragedii i oczywiście że najlepsze są już rozchodzone butki a takowe założę ale muszę mieć coś na ewentualną zmianę a takowych juz nie posiadam niestety więc jest okazja kupić tym bardziej że zamierzam w końcu przeprosić się z moimi kijkami bo wtym sezonie nie byłam ani razu, a dupsko rośnie :) poza tym do maja pasowało by kilka kg zrzucić
 
roza ja grałam całą szkołę podstawową na lekcjach wf i do tego mięliśmy szkolną drużynę , więc dodatkowo treningi 3 razy w tygodniu. I później w liceum to samo- przestałam grać jak się dowiedziałam o ciąży
 
gosiulek masz więc śpioszku typowe objawy wczesnej ciąży

dziama ja sobie codziennie obiecuję, że zaczynam robić brzuszki i na obietnicy się kończy- a czuję się tłusta jak wieloryb- jakbym zafasolkowała to bym przynajmniej tyć mogła z czystym sumieniem
 
Piateczko - ja tam nigdy szczupła nie byłam i raczej nie będę zresztą u mnie to juz chyba rodzinne...... przez ostatnie1,5 roku sie nawet jak na moje xl przypapusiałam za mocno a to wszystko te kawki ze słodyczami i brak ruchu się kłaniają
 
Piąteczko no no:tak: to nie dziwię się że do dziś odczuwasz skutki gry:baffled:

Dziama zmobilizuj się i do maja będzie pięknie, ja z jednej strony cieszę się z upału bo mniej jem:-p, ja też poproszę o jakąś modlitwę, bo u mnie niestety na bakier w tych sprawach...

Nareszcie chmury naszły,grzmi i mam nadzieję że chociaż na chwilę zmieni się temp:tak:
 
Ostatnia edycja:
ja przed maluchami byłam w rozm xs- po małe m, a teraz se dupsko rozpasłam do sporego L. Brzuch i dupcia najbardziej- trza coś z tym zrobić bo się w nic nie mieszczę
 
Brzuch mówisz.... ja też mogłabym się za niego wziąć, ale powstrzymuje mnie jeszcze myśl o ciąży więc na razie odpuszczam:-), ale patrzeć nie mogę:baffled: no i też będę bezkarnie jeść:-D
 
reklama
Do góry