reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

ilonka termin następnej przewiduję na 30, 31 sierpnia- ale ze mną to nigdy nic nie wiadomo:no:

truskafka już się doczekać nie mogę- albo II , albo niech wredota przylezie i niech już nowy cykl nastanie
 
reklama
Dzem dobry :))))))))))))))))
I am Back :))))
Truskafffeczko nooo wyskoczyłas jak Filip hehehe GRATULUJĘ
czy któraś mi stesci co tu sie wyrabia ?????
Katy :-):-):-):-):-):-) jestem grrrrrrrrr hehehehe
co u Was Kochane ,przepraszam ale nie doczytam tylku dni......moje życie wygląda ostatnio jak na wariackich papierach :szok::szok::szok::rofl2::sorry2:

Pozdrawiam gorąco :-D:-D:-D:-D
 
kłapciu przy Twojej podłej naturze to się starać za bardzo nie musisz- to naturalne. znalazłam ofertę wczasów dla mamusi
10_3_6.gif
 
mam nadzieje ze sprawisz mi prezent urodzinowy:-p:-) :-p:-p:-p:-p wiec postaraj sie wysikać II krechy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ale sie uśmiałam Ilonka hehehehe
a Karola ooo tak Ty niedobra hehehehehehe :-D:-D:-D
piateczka a Ty co z tymi wczasami hahahahaha gdzie chcesz wyłas najkochańszą teściową hahahahah
 
reklama
Kasia - o tak tak jestem za mam chrapkę na sesję ciążową już jakiś czas ale jak na złość na miejscu nie mam żadnej bliskiej ciężarnej której mogłabym to zaproponować:) 1 sesja ciążowa a kolejna z bliźniakami :) oooooooo tak już mi sie wizje wł :) heheh
Truskawka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Rozia - mam nadzieję że to lenistwo ciążowe a nie dołek
Ilonka u mnie @ trwa a następna h...... wie kiedy bo mam mega nie reguralne a cykl staranek możesz wpisać w1 heheheh chociaż wiecie jak my się staramy :) spontan póki co
Małami - to wszelki duch Pana Boga chwali :) w końcu jesteś:)
 
Do góry