reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

truskafffka to moze mi owulka zrobi prezencik na urodzinki mojego M.wypadaja 17,a potem mamy rocznicę 27 to tescik mozna by zrobic,i tak sobie zaplanowałam wszystko okazyjnie! jeszcze raz gratuluję Rybki Kochana niech rośnie zdrowo!!!!!
 
reklama
piąteczka wierzę Ci ze masz przy nich dużo pracy i ze dają Ci czasem popalić,jestes wspaniałą mamą i bardzo Cie podziwiam:tak:.jakby co to zawsze możesz mi chociaz jednego urwisa podrzucić!
 
nnnooooo ja bym chętnie całą masę fluidków wysłała...ale ale...boję się :baffled:
także wybaczcie, na razie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będę wysyłać i mocno zaciskać

a w środę mam wizytę u gin, jak usłyszę dobre newsy -a głęboko wierzę że tak będzie ;) to wyślę całą masę fluidków ;)
 
Cześć dziewczynki, ja znów tylko na chwilkę, bo jeszcze trochę pracy jest...

Truskafffko fajnie że jesteś! Powiem tak: a nie mówiłam, że tak będzie :-D:-D:-D? Jeszcze raz mega wielkie gratki i kciuki &&&&&&&&&&&&!!! Co do ryb, to podobno jeśli są wędzone na gorąco, to jest ok, a tych wędzonych na zimno nie można.

Werka, witaj! Gratuluję!!! Nic się nie stresuj, bo i tak, co ma być to będzie, a stres nie jest dobry dla fasolki! I uważaj na siebie w pracy!

Katy, bardzo mi przykro :-:)-:)-(, mam nadzieję, że to jednak przejściowe jest i tacie się poprawi.

Losiczko straszna historia... :no::no::no:

Asiczko, oby jednak @ nie przyszła &&&&&&!!!

Ilonko, no niestety tak to jest w budowlance, wiem to doskonale, bo chłopak mojej przyjaciółki to już w tym roku z 5 razy pracę zmieniał, a w co najmniej 3 firmach nie dostał wypłaty :szok::szok::szok:... Mam jednak nadzieję, że ta druga praca okaże się lepsza!

Pamelo całkowicie się z Tobą zgadzam w temacie motocyklistów. Trzeba mieć trochę rozumu, bo jak nie to to nie „motocyklista” tylko zwykły „dawca”. Moi dwaj kuzyni jeżdżą na motorach od x lat i też nigdy nic im się nie stało. Trzymam kciuki, żeby urlop przyniósł fasolkę &&&&&&&&& :tak::tak::tak:!!!

Viola, śliczne ciuszki i ta cena :-)!!!

Marysiu, mam nadzieję, że Dareczkowi szybko się poprawi!

Piąteczko pozazdrościć twojemu m energii ;-);-);-)!

Dziama, ja to chyba umówię się do Ciebie na sesję ciążową jak zawitasz do Wro :-D!

Ilonko, Roszpunko, my tu jak na szpilkach siedzimy, a wy nic... ;-);-);-)

Miłego dnia!!!
 
pamela gdyby nie pomoc mamy to nie wiem jakbym sobie poradziła- a tak jak już mam naprawdę dość to mam możliwość wyjść na chwilę , policzyć do dziesięciu i ochłonąć

truskafka &&&&&&&&&& za wizytę- ja mam nadzieję, że po poniedziałkowym sikańcu i ja będę mogła fluidki słać

rozia a cóż to za zły humorek??????? po dupsku zlać????????
 
pauza sie skonczyła,wracam do pracy babeczki:-(.ale wreszcie udało mi sie troszke z Wami pogadać!ale mi tego brakowało! ciągle brak czasu... życzę miłego dnia Kochane! zerknę wieczorkim czy nam przybyło dzieciaczków:-)
 
pamela kotuś podaj mi date urodzin .......i na kiedy wypadnie @ ...bo wkurzają mnie te luki w tabelce !:crazy:
piąteczka dziama u Was tez znaki są...........:crazy:
 
reklama
Kasia no no miałaś rację :) hehehe
to samo doczytałam o rybach wędzonych, dzięki :)
Jak tam kochane stereo? czujesz maluchy?
Piąteczka
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za sikańca!!!!!!!!
 
Do góry