reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ano jakos dzisiaj tak wyjatkowo sie mu zachcialo spac....ale chyba jednak za dlugo bo juz zaczyna pokazywac na co go stac.........:wściekła/y:ale z ciotka mu tak latwo nie pojdzie jak z mama :tak:........no ktos tu chyba musi rzadzic...ale nie pieciolatek :-)
 
reklama
katy u mnie w domu niestety nic nie rządzi- tylko maluszki- a właściwie to ten najmniejszy
chciałam Cię podejrzeć na enpr i nie mogę buu... bo widze, że za dwa dni sikanko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Piateczko bo mam zablokowane ale moze zaloz sobie fikcyjne zeby nas podgladac bo inaczej chyba sie nie da, moze byc dla wszystkich albo dla tych co maja wykresy i sa w grupie wybranych:tak:........sikania nie bedzie:no: tempka leci na leb na szyje od wczoraj tak ze @ przyjdzie jutro albo jak planowo to w poniedzialek
Lece bo dzisiaj moj brat i siostra robia u nas wspolne urodziny i musze dwie kartki zrobic i pocwiczyc pozniej zajrze jak bedzie pora kapieli paznokci itp ....mam caly dzien dla siebie bo meza dzisiaj niet ;-)
 
witam :-D:-D
piateczko zdrówka dla małej, cola i jagody pewnie juz pomogły i jest ok????????????????
a choroba jasna ......... ze ja nie zapytałam czy i łóżko i posciel tez mam ze soba zabrac :laugh2: :-D hehe
truskaffka trzymamy kciuki za ten cykl *&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& , no widzisz jak pójscie do innego lekarza stawia w innym swietle ( lepszym) tego aktualnego .....
a mój Pawełek robi mi takie cyrki odkad "powstał" wiec ciekawe co to bedzie potem...... :szok: mały łobuziak :-D raz ma jajca raz pipke teraz znów jajca ..........:szok::laugh2::laugh2::-) chyba sie za bardzo nie zdziwie jak urodze dziewczynke po tych wszystkich "przejsciach " hihi :-D

przepraszam ze nie odp wszystkim ale po dzisiejszym dniu nie mamk siły nawet siedziec :-( od rana na miescie z tesciowa i m.. , byłam w lumpie ( w Biga) kupiłam sobie koszule do porodu czapeczke Pawełkowi i poszewke na podusie do wozka - no boooooooooska jest !!!!!!!!! nie taka zwykla tylko taka mięciutka jak kocyk :-) pierze sie wszystko wiec zrobie jutro zdjecia :-) i zapłaciłam 5zł :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Ilonko jak ja ci zazdroszczę tych lumpów chyba muśże wrócić do starych zwyczajów szperania :)
Piąteczka - i jak mała? chyba wszędzie dziś tak śpiąco ja już po 3 kawach i nic ;/ a w pracy do22
Aniabuchowicz a jak ty sie czujesz kochana przeziębienie minęło ?

cichutko tu jak w każdy weekend :)
 
dziama w tym co dzis byłam to trzebaby było spedzic pół dnia .......bo to mega lump a i tak bym wszystkiego nie przejzała , ale załuje ze wczesniej nie poszłam bo bym wiecej teraz miała nie tylko dla Pawełka ale i dla siebie rzeczy i to za grosze naprawde@!!!!!!

no a w srode pod "nosem" otwieraja mi nowy lump wiec bede nurkowac :laugh2:
MATKO I CÓRKO TO JUZ JEST CHYBA NAŁÓG :laugh2:,

KOCHANA na jakim etapie cyklu jestes ?????????????????????
 
mała już lepiej, ale teraz ładuje na czarno po jagodach ha ha

ja też mam ochotę się na lumpki wybrać, bo już dawno nie byłam ponurkować- a że to nałóg to święta prawda

zasypiam w każdej pozycji-jak m wróci do domy to tylko zwłoki zastanie:-)
 
reklama
Obserwacja cyklu - enpr.pl26dc ale po przerwie 50dniowej po odstawieniu tabletek mierzyc temp zaczełam od połowy dla wpadnięcia w rytm :) zacznę na porządnie od tego :)

Piąteczko może jakaś drzemka mała ? małe sypiają popołudniu jeszcze?
 
Do góry