reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Duszę :-)

oj matko czasy porąbane, w wydawało by się że idziemy do przodu heh:tak:

Piąteczko ogarnięta już jesteś??? boja jeszcze daleko w lesie buu,lenia mam, jeszcze śniadania nie zrobiłam i jak zwykle moje dziecko nic nie chce, niejadka mam że szok:wściekła/y:


OOoo głodna jest,lecę robić jeść bo się jeszcze rozmyśli:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
TRUSKAFFKA Trzymam kciuki ; )
PIĄTECZKA zapytam gin o ten poród . Skoro ma być faktycznie lepiej . Niby mogą mieć wszyscy , ale położne maja swoje humorki . Ciesze się razem z tobą ze Ci się udało .. ; )) No to będę szybsza bo ja prawie 4 miesiace przed osiemnastka ; pP

Ja także myykam po jakieś śniadanko .
ZNowu duchota na dworze . ; //
 
roza moje na szczęści to małe odkurzacze. mała przez te upały ma jakieś rozwolnienie, ale dałam jej coca coli się napić i już chyba dobrze. ogarnieta jestem jjuż dawno i po kawce- ale chyba jeszcze jedną wypiję- bo dzieciaki od szóstej buszuja a ja miałam nieprzespaną noc, więc nieprzytomna. m wybył na jakieś spotkanie, mama poleciała do sasiadki, więc mam mam chwilowo urwanie tyłka

milena kto pyta nie bładzi- więc pytaj
 
Witam kochane :) wieczorkiem Was poczytałam ale już oczka mi się zamykały i na pisanie nie miałam już siły wczoraj ulatałam się pół dnia po mieście a drugie pół moczyłam dupsko w basenie :) normalnie to błogosławieństwo w takie pogody :)

Roszpunko - szok :szok: superaśnie Ci się udało z tą pościelą
Karolina - zabij mnie zapomniałam :/ przepraszam zaraz na grupie ci napisze ja już robiłam bardzo dobra ta kapucha. Fajnie że w końcu odpoczniesz od tej toksycznej kobiety.
Truskawka - coś Ty znowu zrobiła temu dziecku? :p niezły pirat :)
Ilonko- u nas tez trzeba mieć swoją lewatywę, wenflony itp dla mnie to jakaś masakra jest.
Milena gadaniem sie nie przejmuj pogadają i przestaną nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Ważne że chodzisz do szkoły i że masz wsparcie nie jesteś w tym sama masz mamę i tata dzidzi jak rozumiem też poczuwa się do ojcostwa :)
Piąteczko a jak tam akcja pielucha???
Kasia super mieszkanko mają te Twoje bąbelki.
 
No jak się wstało o 6 to już zdążyłaś zatrybić:-) Piąteczko
ja też już powoli wygrzebuję się z bałaganu he he:baffled:

Pogoda nie nastraja a raczej duchota.
Mama Majce nadmuchała wczoraj basen ogrodowy i powiem że mam ochotę tam wleźć:tak:

Dziama no woda to balsam na ciało i duszę w takie dni:-)
 
dziama akcja pieluch przebiega sprawnie, mimo że pojawił się kłopot w postaci biegunki. ale jak juz pisałm dałam jej łyk coli, a teraz je jagody, woęc bedzie ok

roza ja już pije tą drugą kawkę
 
dzieńdoberek
witam sie z wami przy porannej kawusi :)))
piateczko szybkiego powrotu do zdrowia dla córeczki :)))

a tak poza tym co słychać dziewczynki???
 
Hejka ja jeszcze w szlafroku :szok: a co najlepsze Bartoszek jeszcze spi :szok::-D ja sie nim co sobote zajmuje i dzisiaj mnie nie obudzil o 9 :-p
Ja sobie wczoraj wszystko porobilam po to zeby dzisiaj troche poleniuchowac.


A moj mezus pojechal w koncu wykozystac swoj prezent swiateczny i wlasnie jest na widowni toru Formuly 1 :tak: a o 14 z minutami ma byc transmisja na zywo ......moze mi pomacha :-D
 
reklama
Do góry