reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ja jeszcze 20min (a niech mi jeszcze jakaś męda tankować przyjedzie) i lecę do basenu :):tak: już ledwo żyję i chyba burz będzie ale może zdążę
 
reklama
DZIEN DOBRY :laugh2::-D

MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!
:-):-):-):-):-)


U mnie dziwne bóle co ok 30-45 min....... krzyz tez cos boli - zobaczymy czy sie rozkreci czy ze strachu mi przejdzie :-D
bo nie ukrywam wpadłam w lekka panikę ..... :baffled: maz chyba w wieksza hiihihiiih :-D:laugh2:

jak cos bede pisac do Roszpunki ....choc licze ze to jeszcze nie TO !!!!!! :baffled::szok::eek:
 
Cześć dziewczyny.

Ilonka,ale wieści z rana! Może cię tylko straszy... Czekam na wieści jakbyście się już wybierali na porodówkę! Mam nadzieję, że jednak nigdzie jeszcze nie pojedziecie:tak: Godzina zero u ciebie zbliża się wielkimi krokami;-)

Ja wczoraj byłam na rozdaniu dyplomów. Podyplomówka oficjalnie zakończona:-) Miłej niedzieli wam życzę:happy:
 
Witam:-)

Oj dziewczyny ale z niecierpliwością czekam na wasze rozwiązania hi hi:-D:-D

Ilonka może coś dziać się zaczyna:tak:

Roszpunka a ty jak tam??? Gratuluje ukończenia podyplomówki!!! Znam, te uczucie - wolności i spokoju :-p


Ja w nocy spać nie mogłam, nie dość że burza się przewinęła to mąż na nocce rybki łowił:tak: nie lubię sama spać buuu.
Ale ja już pokawusi jestem:-)
 
dzień dobry dziewczynki

witam Was przy drugiej kawusi

ilonka oj oj - no ale moze Ci przejdzie?

roszpunka gratki wielkie

roza ja też nienawidzę spać sama, choć długo byłam zmuszona do tego

a ja dziś znów od 6 buszuję- ale mus to mus. Nic mi się nie chce. wczoraj mięliśmy poważna rozmowe- machnę na g
 
Piateczko ranny ptaszku:-), ale chyba z musu:tak:. Ja spałam do 9 ale wcale lepiej się nie czuję:baffled:

Kochane jeszcze dwa dni i biorę duphaston bez względu na to czy będzie skok:tak: zaczynam mieć obawy że skończy się jak zawsze... :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
roza maluchy tak wcześnie wstają:wściekła/y: więc wyjścia nie mam. starszy też się budzi wcześnie z przyzwyczajenia mimo, że wakacje.
 
Coś w tym musi być:-) i nie tylko u dzieci. Ja zawsze sobie obiecuje że w weekend w końcu się wyśpię, a tu co? - wstaję wcześnie:baffled:. Maja pozwala nam pospać na szczęście:-)
 
witam niedzielnie!

właśnie zajadam się placuszkiem z wiśniami.

ilonka
oj ale wiadomości. mam nadzieję że to jeszcze nie to. jakby co też jestem cały dzien w domu więc pisz

roszpunka gratki z okazji ukonczenia podyplomówki. teraz czekamy na Maksia

piąteczko
no dzieciaczki pospać nie dają. jeszcze trochę i ja nie będę mogła pospać. ale to kwestia chyba przyzwyczajenie
 
reklama
Roszpunka GRATULUJE !!!!!!! I masz z glowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
piateczka No i Tobie gratuluje juz tutaj podjetej decyzji !!!!!!!!!! teraz tylko sie cieszyc bo zaczynacie nowe napewno fajniejsze zycie RAZEM !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Roza zawsze tak jest ze jak mozna pospac to sie wstaje wczesniej......ja dzis moglam pospac to maly wstal po 7 a wczoraj jak trzeba bylo wstac wczesniej to musialam na sile Go budzic :crazy::crazy:


Na razie cisza...tzn pobolewa mnie od czasu do czasu ale nie regularnie na szczescie !!!!!!!!!!!!!!!!! takze chyba falszywy alarm - mam nadzieje !


Dzis urodzinki Malejmi takze i tutaj skladam zyczenia
!!!!!!!!

zdrowka szczescia , spelnienia wszystkim marzen, a tego jednego oczywiscie najbardziej,choc mam nadzieje ze jednak fasolka juz w brzuszku jest , wiecej usmiechu na twarzy, bo ostatnio za duzo bylo doleczkow !!!!!!!!!! pociechy z chlopakow i wszystkiego czego sobie tylko zyczysz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry