reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Wysyłam wam zdjęcie rachunku: Zobacz załącznik 480926 Potwierdzicie że nie mam omamów wzrokowych:-D

Roza, będę rodzić w szpitalu w innym mieście, 10 minut drogi ode mnie. Byłam na konsultacji z anestezjologiem, zostałam "zakwalifikowana", tak że jak przyjadę i poród będzie przebiegał jak trzeba to zzo jest moje:-)
 
Roszpunko no to super!!! o tyle jesteś już spokojniejsza chyba co??

Piąteczka a ty kiedy będziesz mieć wyniki???

Mi w tym cyklu jest wszystko jedno już... przynajmniej będę mogła porządzić na urlopie nad jeziorkiem he he
 
Ostatnia edycja:
piąteczka a co tam, jedno w tą czy w tamtą :laugh2::-p
Roszpunka ja do wanienki kładłam po prostu zwykła pieluszkę tetrowa i tyle,,,, teraz tez tak bede robić, choc własnie myslałam o tej gabce ale jak mówisz ze nie praktyczna to mam gdzieś !!!!!!!!!:sorry: kocyk naprawde fajny, widziałam tez takie fajne kompleciki z poduszeczką i nie drogie TY I MY Polarowy KOMPLET DO WÓZKA kocyk+poduszka (2462490211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pieluszki czyli pampersy czy tetre ??????????? aa ok juz wiem.............. mysle ze pół paczki starczy .....jak cos to maz doniesie ...........ja kupuje to małe opakowanie w biedronce a tam jest jakos 28 sztuk za 14zł niecałe wiec mysloe ze starczy ;-)
Roza dzis lepszy humor juz ???????????????????
 
roza wizytę mam w nastepny poniedziałek i mam nadzieje, że się wszystko wyjaśni

roszpunka to super. jak będziesz przechodziła- o ile tak tohe he można nazwać-z łóżka na samolot to się mocno lekarza i połoznej trzymaj , bo wydaje Ci się, że idziesz normalnie , a nogi sobie robią co chcą- mój gin dla rozładowania atmosfery- straszny zresztą dowcipniś z niego- mówi- o tak idzie koń:-D

ilonka ano tyż prawda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry