reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

witam :)

dziękuję wszystkim za życzenia :-)
my po udanej imprezce urodzinowej :-) Meluśka dotrwała do 21:30 w bardzo dobrym humorze, po czym zwinęła smoka lulę, wspięła się na matkę, wszystkim zrobiła papa i sruu do spania:-p

Lori ulalalalalala się dzieeeje ..szalejesz;-) trzymam kciuki za powodzenie we wszystkim ;-)
my też w fazie ząbkowania..i najlepsze, bo mała ma całe opuchnięte dziąsła górne w miejscu czwórek ..czekam czekam..i co? dziś odkryłam że na dole czwórka się przebiła:rofl2:
Paula bardzo się cieszę:-) dobre warunki, dobre godziny pracy...ja szczerze ..wolę teraz dłużej pracować raz/dwa i potem wolne:tak:
liluu ach te trójki dają w dupe dzieciakom, trzymajcie się
no i kciukasy zaciśnięte na maaaaakkkksssaaaaaa!!!!!

pozdrawiam wszystkie ;)
 
reklama
ja wracam powoli do żywych, choć kaszel nie odpuszcza
dziś od kilku dni wyszłam na dwór na badania

i udało mi się uzupełnić bloga oraz albumy ze zdjęciami prac ;)
 
A ja pisałam wcześniej, ale pisałam z telefonu i zapomniałam wyslać :-(

U nas intensywny weekend ... A wczoraj Bianka zaczęła chodzić :-)

Melodja daj linka do bloga :-)

Miłego dnia :-)
 
Hello :blink:


Truskafffka praca po 12h ma właśnie plusy w postaci wolnych dni w tygodniu, można coś załatwić, czy pobyczyć się caaaały dzionek :-)
O to Amelka godnie spędziła swoją pierwszą imprezkę :tak:

Melodja oj, to kuruj się ile sił! :tak:

Rozia to i tutaj pogratuluję Biance! :* a co, wolno mi! :-) W końcu nie byle jaka okazja :cool2:



Miłego Dzionka :*
 
dzień dobry :)

teraz trochę znikam czasami, bo w końcu...trza też pracować :p nie ma lajtuuuu
ale spoko jest, w pracy fajnie czas leci, poza tym wciąż sporo w domu jestem. Nie mam szans na cały etat, bo z dzieciakami nie ma kto siedzieć.. i tak nieźle musimy się nakombinować żebym w ogóle mogła pracować :/ z czasem będzie lepiej.. teraz trzeba przetrwać..

Rozia jeszcze raz wielkie gratki dla Bianeczki! Zuch dziewczyna:-)
a wiesz co Meluśka ostatnio wykombinowała? jak jeszcze czuje się niepewnie na większe odległości na nóżkach, to bum na kolanach chodzi:-D aparatka:-D
Paula &&&&& za powodzenie w pracy:-)
Marysia ;) pogłaszcz brzuszek, paczzzee na suwaczek i oczom nie wierzę:szok: już 15 tydzień leci :)
 
Witam :-)

Dzięki dziewczynki :-) Najważniejsze,że mloda cały czas próbuje samodzielnie chodzić :-) Czy li nie był to jednorazowy wybryk :-)

truskaffka u nas czasami Bianka chodzi na czworaka, ale nie na rękach i kolanach, a na stopach i rękach :-)

A gdzie reszta ??

melodja co z tym linkiem do Twojego bloga ?/ :-) Ja cały czas czekam :-)

Miłego wieczoru :-0
 
:) puuusto głuchooo...dobrze że nie ciemno, bo świeci :-p

Rozia hehe Melka też tak chodzi, zwłaszcza jak ma gołe nogi, albo spódnicę/sukienkę która się jej plącze między nogami:-D
i tak jak piszesz, super że Bianka rwie się do samodzielnych kroczków, poćwiczy i zaraz biegać będzie:-)
 
reklama
Sześć Laseczki

Bylam wczoraj z Kubusiem u fryzjera I moj synus wyglada jak prawdziwy chlopczyk (loczki dostalismy na pamiatke do kopertki).
 
Do góry