reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Hej babulce moje :*

ja po wizycie iiiii ,to opis z badania usg :



Rozejscie spojenia łonowego 55-58 mm ( w poniedziałek było 48) .Widoczny znacznego stopnia obrzek więzadeł spojenia łonowego ,bez wysięku .Zarysy kostne spojenia prawidłowe .Wskazane do rozważenia porodu cesarskim cięciem .




no i dzwoniłam do ginki i kazała na spokojnie do wizyty (8.07 ) czekac a jak bedzie cos mi wczesniej to dzwonic szybko do niej .a co bedzie jak mnie porod wczesniej złapie???? czy uznają to na Izbie przyjęc?????? ten opis???? bo juz sie boje :-(




tak chciałam sama urodzic a tu wychodzi na to ze to dupa z tego bedzie :sad:
 
Martuś biedactwo... :-(
Wydaje mi się, że sporo spojenie się rozeszło od poniedziałku :szok: ale może się mylę, bo kompletnie się na tym nie znam...
Skoro lekarz stwierdził, że bezpieczniejsze będzie dla Was CC to jakoś trzeba to przeżyć :tak:
Zaciskaj nóżki do wizyty, pogadaj z Oskarkiem żeby jeszcze posiedział w środku ;-)
Ściskam mocno :*
 
Malami - wydaje mi sie że lekarze w szpitalu będą się bali ryzykować. Twój lekarz pracuje tez w szpitalu czy tylko w gabinecie przyjmuje?

zaraz szybko cos poczytam co tam naskrobałyście. Ja dzisiaj miałam krzywa cukrową 75 wiec pomiary co godzine i po dwóch i jeszcze kuli glukometrem :dry: ... ledwo dalam rade wysiedzieć na glukozie tyle czasu w taki upał a do domu to juz szłam ze łzami w oczach :-(
 
Paulus no on powiedział ze to jest do uzgodnienia z moja ginką to cc ,ale on smiało moze sie pod tym podpisać


Lori ona tam tez pracuje i wstepnie w poniedziałek ustaliłysmy ze jak wytrzymam do wizyty 8.07 to cc bedzie na 11.07 bo ona wtedy ma dyżur


bo gdyby to sie nie rozchodziło to byłby sn ale w ciagu 3 dni to sporo powiedział a gdzie tu jeszcze 3 tyg :-:)-:)-(


i moj plan porodu legł w gruzach :-(

a moja ginka nie chce za bardzo ciąć brzucha poraz enty ,ale skoro to tak szybko postepuje :-:)-:)-( to pewnie nie bedzie miała wyjscia
 
Lekarze muszą uznać zdanie specjalisty jesli tylko masz to na papierze to nie masz sie czego bać
 
reklama
Do góry