reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Paula- jeszcze nie wiedza...za duzo wrazen bylo z wycieczki..i nawet nie bylo jak im powiedziec...sama jestem ciekawa jaka bedzie reakcja..:-):-) i milej pracy:-)

Lilu- odpoczuwam mezus mnie pilnuje:-):-) juz wczoraj oberwalo mi sie za mycie okien..

Marysiu- gratuluje zabka..:-)

Mykam spac...milej nocki..
 
reklama
Asiu - Ty chyba w tyłek chcesz dostać!!!!! jakie mycie okien????!!!! w ciąży jesteś!

Nie zauważyłam wcześniej, bo Kuba nie da sobie do paszczy zajrzeć, że wyszły mu dwa ząbki równolegle, więc mamy już 11!!
Juz niech skończą wszystkie wychodzic i niech dziecko juz odpocznie, a przy okazji i my.
 
hejka

u nas też żarówa
jutro mam piknik rodzinny przy przedszkolu, full atrakcji dla dzieciaków :)
a w sobotę i niedzielę weselicho

mam nadzieję że się nieco ochłodzi bo się ugotujemy

Asia baaardzo się cieszę:-) spokojnych kolejnych miesięcy życzę, niech maluszek zdrowo rośnie:-)
 
Paula :-D:-D:-D:-D:-D Potargałaś mi rajtki :-D:-D:-D

Dziendobry

fajnie ze macie lato bo u nas ciągła jesień panuje :blink: Jeden dzien lata No moze dwa a potem deszcz i watr taki ze głowę chce urwać wrrrrrrrr i jak tu nie dostać depresji.


Pozdrawiam was wszystkie
 
LiLuu trzeba by się w takie zaopatrzyć w razie czego :-D

Kurcze u mnie takie upały, że masakra :-) chciałam dzisiaj posiedzieć trochę na balkonie, ale słońce tak się oparło, że nie da się wytrzymać... nawet żółw nie chce się wygrzewać, siedzi w domku i wygląda tylko na jedzenie :-p
 
reklama
Do góry