reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Agnes pojechałam tam i powiedziałam ze mają zadziałąć jakoś bo do 2 .07 to ja predzej na porodówke pojade,no iii zadzwonili za godzine ze miejsce sie zwolniło i mam jutro wizytę na 11.20

Joasiu kciukaski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



znowu jakos dziwnie brzuch boli .... :-(,krzyż i mdli
 
reklama
Malami nie strasz mnie bo Ja juz sama zaczynam panikowac, ze urodze duzo wczesniej :szok::szok: A jeszcze teraz dostałam jakis dziwnych kluc w dole brzucha i w pochwie... Moj mowi , że troche panikuje , ze to jeszcze za wczesnie ale sama nie wiem jak to jest nie rodziłam jeszcze i nie wiem jakie sa objawy porodowe... a moze to tak ma byc w tych tygodniach ciazy:eek:
To dobrze , że juz jutro masz wizyte:tak:

Joanna- jak tam po wizycie??
 
Ostatnia edycja:
Ja dopiero teraz bo po wizycie..szybka przekaska i musielismy odebrac corcie z wycieczki..i posluchac opowiesci co sie dziala przez te 3 dni..:-):-)
Co do wizyty:-):-):-):-):-) jestem spokojniejsza..wszystko dobrze.widzialam dzieciatko..serduszko bije..:-):-)
Ciaza rozwija sie dobrze jak na swoj wiek 8 tydz:-):-):-) gin mowi ze nie ma sie co martwic..bo jezeli do tej pory jest ok to tak powinno byc..termin mam na 28.stycz. Za miesiac mam sie zglosic do szpitala na badania prenet..ze wzgledu na wiek..bo juz stara jestem :-):-) no i przed kolejna wizyta mam porobic wyniki..takze to tak w skrocie..
Dziekuje za &&
A teraz chyba zmykam polezec..za duzo stresu jak na dzis.
 
reklama
Witam w kolejny upalny dzionek :cool2:

Wczoraj wieczorem niby zbierało się na deszcz i burzę, ale odeszło i oszczędziło nas
:-p Dziś patelni ciąg dalszy :-)


Asiu jej, współczuję, ale to już niedługo, a później będziesz mogła cieszyć się ciążą
:tak:
A jak dzieciaki podchodzą do tematu rodzeństwa? Wiedzą już?
:blink:

Ewirut wczoraj miałam wolne po nocce, ale nawet troszkę popisałam, a dzisiaj faktycznie w pracy, to dopiero teraz zasiadłam do kompa i nadrabiam zaległości, bo w pracy było co robić, więc nie miałam chwili żeby wejść zrobić prywatę
:laugh2:
Co do jedzonka w taki skwar, to moja mama wczoraj rozpaćkała truskawki widelcem, zalała to śmietaną z mlekiem (aby było rzadsze), posypała cukrem, wymieszała i powstał taki koktajl z kawałkami owoców (z zagrychą)
:-p mega orzeźwiające, a jak trochę w lodówce potrzymasz to już w ogóle super :-) właśnie go zajadam, bo zostało :-) mniaaaammm....

Marta super, że sąsiadka zrobiła taki prezent, zawsze to troszkę odciąży Wasz budżet
:tak: a jeszcze jak rzeczy fajne, nie zniszczone to już w ogóle elegancko :blink:
Cieszę się, że udało Ci się załatwić jednak tego ortopedę
:tak: daj jutro znać jak tylko będziesz po wizycie. Będę czekała i siedziała jak na szpilkach ;-)

Joasiu cieszę się bardzo, że fasolka dobrze się rozwija :*
Dziewczynki już wiedzą?
:confused:

LiLuu mnie znieczulenie po leczeniu lub usuwaniu zęba schodziło tak do 2 godzin po zabiegu
:baffled: Mam nadzieję, że czujesz już gębulę? :tak:

Agnes ja też dzisiaj czekałam na szefa, ale można powiedzieć, że się nie doczekałam, bo jak ja miałam czas to do niego ktoś cały czas przychodził, a jak ja nie miałam czasu to on siedział sam i tak w kółko, także muszę czekać do soboty
:dry:
A Ty doczekałaś się?

Marysiu wszystkiego najlepszego dla Aneci i gratuluję ząbka :*


Miłego Wieczorku :*
 
Do góry