reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Truskaffka - a Mati dalej tak negocjuje? bo mój to bardzo i ma tak od małego. On nawet musi sie licytować z czasem mycia zębów. Czasem to idzie zwariować.

ap ropo truskawek to właśnie mam kolo siebie poł kilo w miseczce i zajadam ale w UK sa bardzo drogie. Nie ma że sobie na kobiałki można kupić :-p

Malami - o kurcze groźnie to brzmi. No a co jak sie akcja rozpocznie przed 02. lipca? chyba lepiej dogadac sie z lekarzem o tą cc żeby nie ryzykować.
 
reklama
Witam sie z rana :-)

A wiec Lilka jak zasnęła to spała juz do rana :tak:

Lori ja mam aspirator na baterie dla mnie bomba ale nie miałam tego ustnego tak ze nie potrafię powiedziec który lepszy

truskafffka No wlasnie tak to jest z tymi szkrabkami naszymi ,bo przeciez to moje trzecie dziecko i żadne ze starszych nie miało takich problemów nigdy
Nunusia jest inna :-)

Ilonko hehehehe witaj

katy kochana jak sie czujesz?

ewirut nie wiem czy ktos ci wytłumaczył juz co to TP = termin porodu

milego dnia
 
Lori nie wiem co oni z tym zrobia ginka wyznaczyła teraz wizyte na 8.07 ,a jak cos kazała dzwonic juz mam wqrwa i siedze i płacze bo nie chce lezec na zadnych wyciągach pózniej
 
Marta Kurcze nie ty pierwsza masz taki problem dlaczego lekarka od razu cie straszy czy w pl tylko na tyle stać lekarzy ?

Ja miałam spojenie rozjechane jak i wiele dziewczyn z grudniowek i żadna nie miała nic takiego po jak ty opowiadasz tylko przygotuj sie ze jeszcze z 3 miechy po porodzie bedzie cie boleć i tyle .
 
Liluu - no i super że przespała do rana :-) ... a aspirator ciągnie mocno bo słyszalam zarzut że mają słaby ciąg :sorry2:

Malami - a idzie sie dogadac z tą lekarką że skoro moga być takie poważne konsekwencje to niech z góry daje skierowanie na cc?

ja sie nie znam bo tak nie mialam,ale chyba rozjechanie a pęknięcie to co innego.
 
Lori- u mnie to zalezy od dnia nie zawsze mnie boli pod brzusze, ale dzis rano jak wstalam to mialam straszne klucie :angry: A byłas u lekarza z tym mówiłaś cos mu o tym ?
Truskaffka- to zakupy sie udaly:tak::-D
Malami-nie zalamuj siebdzie dobrze zobaczysz:tak:
Lilu- dziękuje za informacje:tak::-D
Wiec uzupełniam TP 06.08



 
Lori hmm czy mocny ? Nam wystarczył a nie dziwie sie ze moze być słaby dla innych jak używają tych co sie do odkurzacza podlancza ;-) Wydaje mi sie ze taki sam efekt mozna uzyskać przy ustnym

marta mówiąc ze widac na zdjęciu ze pękło :confused: W jaki sposób moze być widac rozejscie a pęknięcie ? Tak samo to wyglada Martuś ;-) Albo pęknięcie prędzej to jak złamanie kości
 
Ostatnia edycja:
chce pojechac dzisiaj do sklepu zamówić wózek to sie zapytam o te aspiratory. Może będą mieli.

no i czeka mnie jeszcze kapitalny remont pokoju dziecięcego, kory planuje na pierwszy tydzien lipca. Potem tydzien wakacji i jak wróce to sie zabiore za jakies pranie ubranek i układanie. W sierpniu juz może być mi cięzko więc chcialabym tylko leżeć :sorry2:
 
reklama
Witam :blink: odespałam troszkę nockę i postanowiłam Was nawiedzić ;-) choć dzisiaj mykam na kolejną :baffled:

W górach Sahara + 32,1’C mmmmm miodzio
:cool2:


Rozia taaak, udany jak najbardziej
:-p
Miłego wypadu :*

Ilonko dzięki za tabelki
:tak:
Ja też zdjęć nie widzę
:no:

Marta rośnie Ci syneczek jak na drożdżach
:-)
A co do reszty, to mam nadzieję, że wszystko pozytywnie się zakończy
:tak: Wiem, że jest ciężko, ale bądź dobrej myśli :*

LiLuu no proszę jaka córa grzeczna, oby to spanko Jej już zostało :*


Załamałam się jak zobaczyłam grafik ... (edytowane z wiadomych przyczyn)
;-)

Miłego Dzionka Babulce :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry