reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Liluu - jak Ci sie później przebudzi to pogłaskaj, ucałuj, ale nic do niej nie gadaj bo od razu będzie miala zachęte do zabawy.
 
reklama
Niestety po godzinie sie obudziła i koniec spania gadki szmatki i figury w powietrzu :confused2: Teraz je cyca
 
Ostatnia edycja:
Kasiulaaaaa nareszcie się odezwałaś :* Mnie na niemoc pomaga porządne wypłakanie się :eek: jakoś od razu mi przechodzi... ;-) ale ja to beksa jestem :-)

Lori tą szczerością właśnie mnie rozwalił na łopatki
;-)

Joasiu a kiedy Ty masz wizytę? Bo zapomniałam
:sorry:
 
reklama
Dzień dobry :-)

Nam wczoraj net padł :-(

M od dzis ma urlop, więc będzie mnie mniej :-) Dzis jedziemy do parku miniatur :-) Ale będzie fajnie :-)

No i ciekawiło mnie jak tam nasza mała agentka się spisała :-) Liluu czekam z niecierpliwością na relację :-) Ale widziałam,że małe postępy są :-)

Paula czyli weekend udany:-)

Asia Ty za bardzo nie szalej, ok??

Katy a jakis porządny wysiłek fizyczny?? Mnie bardzo fajnie zrobilo się po squash'u :-)

Miłego dnia babeczki :-)
 
Do góry