reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam kobietki :-D
dziama- nic nie szkodzi temat nieplodnosci nie jest dla mnie temtem krepujacym , Ja uważam , że trzeba na ten temat mówic , żeby wszyscy mieli odwage pojść na pierwsze badanie i do specjalisty.Tak my mielismy problem leczylismy sie, 1,5miesiaca przed in vitro pojawiły sie niesamowite dwie kreski na tescie :happy2: które praktycznie były nie mozliwe bo mielismy tylko4% szans na zajscie w ciąże metoda naturalną. U nas w tym wypadku była niepłodność meska plemniczki były mało sprytne,leniwe:angry:Ale udało sie i trzeba wierzyć w cuda . bo sie zdarzaja:happy2::happy2:
KatyB- ja również witam serdecznie:tak::-D

Słonecznego dnia kobietki;-):-):-)
 
reklama
Witam was moje drogie

Ciocia Katy ma żółta kartkę :zawstydzona/y: Bo nie odpisuje na smsy :no: A ja sie martwie co u ciebie

MałaMi ogrodniczki wymiataja :tak:

Dziama tik tak tik tak ;-)

Ewirut na szczęście cuda sie zdarzają :tak:

Milego dnia wszystkim
 
Hello :cool2: witam w piękny słoneczny i ciepły dzień :-)
Wczoraj wieczorem jednak trochę grzmiało i popadało, ale grunt, że w dzień wytrzymało
:tak:


Dziama w takim razie uzbrajamy się w cierpliwość
:tak:
A o ślubie i weselisku gadaj ile chcesz, chętnie „posłucham”
:cool2::-)

Katrina i bardzo dobrze
:tak: Trzeba korzystać!
Jak będziesz miała jakąś fotkę Kubusia z opaloną buźką to wstaw proszę
:-)

No nieeeee kogo moje oczęta widzą
:szok: Katy nareszcie jesteś!!! :-) Trzymam kciuki tak mocno jak jeszcze nigdy :*

Martuś no to elegancko, że nie bolało
:tak: też woskuję ręce, jakoś lubię mieć wszystko gładkie hahaha ;-):-D
Jak skończę laser na bikini i będą efekty jakich oczekuję to poważnie rozważę kolejne części
:-p Kosztowna sprawa (chociaż akuratnie w moim gabinecie była promocja :-)) ale z drugiej strony same maszynki, pianki, woski itd. Tak naprawdę też sporo kosztują jakby to wszystko podliczyć :tak:
Grouponów się boję szczerze- jeżeli chodzi o depilację i inne inwazyjne zabiegi- miałam kiedyś laser z GROUPONA wykupiony i porażka totalna… Najwyraźniej Pani stwierdziła, że skoro zapłaciłam „grosze” za całą serię to nie ma sensu się starać reklamę sobie zrobiła, że HO HO :huh: tak więc przez moje uprzedzenia muszę poważnie przyciągnąć pasa i oszczędzać :tak:
Aaaaaaa ale fajne porcięta dla Oskara!
:-)


Milutkiego Dnia :*
 
Dzień doberek,

Paula - hmm z tym fotografowaniem młodego, to nie taka prosta sprawa, bo to mały uciekinier. Chwila nieuwagi i trzeba go gonić. Nawet z kojca daje nogę hihi.

Katy - witaj!!!!! wreszcie jesteś z powrotem - dobrze, że wróciłaś.

MałaMi - spodenki superaśne. Jak ja Wam zazdroszczę wiosny i lata - wiadomo, że na pewno bedzie ciepło, a tu??? Przed wczoraj lato - dzis juz jesień. Zimno, leje i wietrzysko głowę chce urwać.
 
Katrina przesyłam Ci trochę słoneczka :-)

172342_niebo_slonce_chmury_trawa_laka.jpg
 

Załączniki

  • 172342_niebo_slonce_chmury_trawa_laka.jpg
    172342_niebo_slonce_chmury_trawa_laka.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 19
Pauluś a jaką metodą ten laser robisz???? bo ja tez sie zastanawiałam:sorry2:

co do gatek dla Oskarka to cholera wszystko na necie jest a jak sie pojdzie do sklepu tu u nas w miescie tego nie ma :wściekła/y:
 
Podpisuję listę :)

i jakże moje oczęta się cieszą Katy super że jesteś Muuuułłłłaaaaaaaaaaaaaa i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :D


Marta zdrówka zdrówka, wymęczyła cię ta ciąża chorobowo, oby już spokój był
a porcięta superaśne:tak::-)
Dziama normalnie dni odliczam i podjarana jestem na maksa weselichem hihi

Dziewczyny pozdrawiam i ściskam każdą z osobna :)
a teraz odliczam minuty wolności, bo zaraz córcia wstanie i japkę o żarcie będzie drzeć :-p

aaa kupiłam Niuni huśtawkę bo mała zmora lubi się bujać, a na rękach czuć coraz więcej kilogramów:-D
 
Martuś depilacja laserem LIGHTsheer, nie mylić z depilacją "laserem" IPL, który tylko opóźnia porost włosów, a nie likwiduje mieszków włosowych :tak: IPL miałam kiedyś, ale tragedia :baffled: LIGHTsheer trochę boli, ale da się przeżyć :-)

Ja mam coś takiego, że wymyślę jakieś ubranie, buty itd. a później szukam tego w sklepach hahaha
:-D najgorzej jest jak zobaczę coś fajnego na necie- nawet nie w sklepie internetowym, a na jakimś zdjęciu i zachoruję na tą daną rzecz :szok: i szukaj wiatru w polu :-p
 
Paula - to ja tak nieopatrznie weszłam w ubiegłym tygodniu z koleżanką do sklepu z telefonami kom. i pierwszy raz w życiu zachorowałam na telefon... muszę teraz uzbierać na niego.
 
reklama
Do góry