reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Heja
Ilonka kiretaż to najprosciej mówiąc poddziąsłowe oczyszczanie zębów z kamienia ktory namnaża bakterie i powoduje u mnie np ciągłe zbieranie się ropy :baffled: a wygląda to tak Kiretaż | Polskie Centrum Medyczne Londyn


Losiczka będziesz płakać jak pójdzie do szkoły potem na studia potem jak się będzie hajtał............chyba taki los matki:tak:

Lilu jak tam maleństwo????

Martuś przyznaj się co ty bierzesz?????:-D:-D:-D Dobrze ze nie wparowałam tam goła w tym twoim snie.......wtedy dopiero bym się wstydu najadła:-D:-D:-D






Widzałyście :-D:-D:-D:-D Weekend ona tańczy dla mnie (van damme) - YouTube




Dobra lece bo musze przeglad podbic :baffled:
 
reklama
Ilonka nie wiem jaki kolor ...jak pojde to sie dowiem hehehehe ostatnio robiłam taki cos miedziany ..... sama widziałas a teraz nie wiem myslałam o toffi heh ale jak mam powoli rozjasniac to musze isc w tym kierunku ....no zobaczymy co z tego wyjdzie a moze wroce znowu wystrzyzona hehehe i czarna ;)
 
Witajcie - LILUU - zdrowka dla malutkiej
MALA MI - tez prosze sie kurowac
u nas Darek znow zaczyna kaszlec i ma juz stan podgoraczkowy, w nocy co chwile musialm do niego wstawac, dobrze ze choc myszka dlugo spi, a reszte lece pisac na g bo wczoraj juz nie dalalm rady i to nie z ilosci zjedzonych paczkow.
 
dobry ;)

SŁOŃCE się u nas pojawiło:tak: od razu pościel sruuuu na balkon:-D

wiecie, że z tymi synusiami tak chyba jest...że z nich większe komplemenciarze :-p ja nieraz D pokazuje jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna na przykładzie Matika haha :-);-)


Rozia pełnia szczęścia od Ciebie bije :) Bianka aniołeczek :) niech jej tak zostanie :)
Marta kurde to cię rozłożyło...współczuję, zdrówka!!
Agnes To Oluś widać po mamusi lubi jak sie dużo dzieje ;)
Ilona hehe śpij dobrze ;)
pamiętam jak mi synek grzecznie w nocy spał, a ja ...się budziłam, latałam, sprawdzałam czy z nim ok, czemu się nie budzi ...łoooszaleć z tymi matkami można:-D
Sylwia hehe czyli książe siłę w płucach ma ;p
Katy :szok:powodzenia..ja niewytrzymała :-p
Losiczko ojj ciężko oddaje się nasze maluchy światu
u nas zerówka jeszcze w przedszkolu więc szoku nie będzie...ale szkoła...ujć będę wyć..


przed chwilą była rozmowa w ddtvn ..o znęcającej się "niani"..K*$^%$^aaaaa puścili filmik...normalnie nóż się w kieszeni otwiera, nawet nie chce komentować..bo już mi ciśnienie skoczyło...
 
witam Kochane,u mnie szpital w domu mężulek chory,więc dupa z cyklu i jestem troche podłamana...a miał to być magiczny cykl:angry:.Losiczko nie moge wejść na Twój cykl:sorry:.LILUU - zdrowka dla maleństwa!truskafffka na te tzw.nianie powinien być osobny rodzaj kary najlepiej jakieś zesłanie na Sybir! lecę na grupę poczytac,miłego dnia i zdrówka dla wszystkich chorujących!
 
Dzień dobry :-)

Martus juz nie potrzebujesz nic do lekarza, bo teraz jest ewu-ś, że podajesz tylko pesel i oni w systemie sprawdzają czy jesteś ubezpieczona, także zmykaj do lekarza :-)

Truskafffka ano szczęście bije, bo poród był w miarę ok ( spodziewałam się,że będzie gorzej :-) ), dobrze znoszę połóg, a Malutka jest przekochana :-)

losiczko no wcale się nie dziwię,że będziesz ryczeć ... :-) Ale Katy ma rację,teraz będziesz ryczeć co chwilę :-) Takie życie...

Ja też będę ryczeć koło września jak będę musiała do pracy wrócić i tą moją kruszynkę zostawić :-:)-:)-( Normalnie szlag mnie trafia z tym rocznym macierzyńskim :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Katy no to współczuję, ale najważniejsze,że to Cię przybliża do celu :-)

Zmykam sprzątać dalej :-) Także miłego dnia, wpadnę później :-)




PS. Zapomniałam się Wam pochwalić,że dostaliśmy od moich koleżanek elektroniczną nianie i jest super :-) jeszcze jej do końca nie rozgryzłam, ale zrobię to :-)


A i nasza niuńka w końcu nie płakała w kąpieli :-D:-D:-D Dopiero jak ją wyciągaliśmy :-) A wcześniej darła się jak tylko ją rozebrałam.... :-) Także jestem z niej dumna :-)
 
Ilonko jak ja bym wbiła sie w takie bikini to m zrobiłby tak :szok::szok::szok::szok::szok: i nie w pozytywnym znaczeniu he he .Ja to tylko jednoczęsciwy love zreszta zostało mi to po trenowaniu pływania :-)

Martuś Ty to masz sny :laugh2::laugh2::laugh2: zdróweczka .

Ja beczałam jak odprowadzałam chłopaki do przedszkoli , do szkoły , na pasowaniu na ucznia , na przedstawieniach szkolnych normalnie mogliby mi za to płacic to bym bogata była :-):-):-) jeżeli chodzi o dzieci to bardzo sie wzruszam . No i na filmach beczę :-D:-D:-D

A mój m zamiast brać antybiotyk 2*1 to se brał 2*2 :baffled::baffled::baffled: kużwa jak dziecku trzeba by było do buzi wkładać.

Jeżeli chodzi o moje włoski to kitka juz jest :-) tylko taka malutka a nie 25 cm :-) no mi się marzy rudzielec ale mam w końcu swój naturalny kolor. Mąż mówi żebym nie farbowała tyle że te cholerne siwki mnie męczą :-(

Wracam do maszyny bo mnie woła :-D


Pamelko enpr zablokowany bo nic tam nie piszę .I tak mi dobrze :-)
 
Ostatnia edycja:
Rozia aaa to nie wiedziałam bo jak nawet u ginki byłam ostatnio to chciała rmua :szok:


Losiczko niom hehehe mysle o Was mocno i to dlatego takie te sny :tak: :*:*:*


Marysiu ach te choroby ..jak ja nie moge wiosny sie doczekac ...chyba luty bedzie najgorszym miesiącem i dorówna listopadowi :wściekła/y:



moge sie Wam pochwalić :sorry::sorry::sorry: to czesc tego co nabyłam IMG_1925.jpgIMG_1926.jpg


jest wyprzedaz w smyku i za wszystko zapłaciłam 60 zł....a siwe spodenki sa na 74 rozmiar ale za 10 zł to zal było nie kupić ,w szoku jestem ze tam taka przecena :tak:
 
Witam w piękny słoneczny dzionek :* :-)

Katy hahaha może i wagi to nie rusza, ale cellulit się zwiększa
:szok::-(
Ten kiretaż wygląda strasznie
:sorry: ale dasz radę, co by nie :tak::cool2:

Losiczko będziesz wyła jak bóbr, ale pomyśl za chwilę się przyzwyczaisz, a i są plusy tej szkoły
:tak: będziesz miała chatę wolną :-D

Pamela zdrówka dla mężusia
;-)

Rozia a może Bianka polubiła kąpiele i teraz będzie krzyk jak będziecie ją wyciągać z wanienki?!
:-p

Zgłaszam od razu, że w weekend mnie nie będzie, bo jadę do K
:rofl2:

Miłego Dzionka :*

edit.:

Martuś
ciuszki superowe i taniutkie co najważniejsze
:tak::-)
 
reklama
losiczka a to rozumiem;-),Malami ale śliczności kupiłaś,jak sie dzisiaj czujesz,lepiej?Paula dziękuję
 
Ostatnia edycja:
Do góry