reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Lilu - na trądzik niemowlęcy dobry jest krochmal i właściwie nic wiecej, musi z tego wyrosnąć. N ulewanie pamietam że dziewczyny dawały dzieciom jakąś zawiesinę nutramigen czy cos. Nie pamiętam nazwy, ale wiem ze na pewno jest lekarstwo które pomaga zatrzymać jedzonko w brzuszku. Z wózkiem nie poradze, może ją wkurza że jak się budzi to jest na leżąco i widzi tylko hmury i nie wie co sie dzieje wokół niej. Może jak wstaje podkładaj jej cos żeby główkę miała lekko podniesiona co by mogła popatrzec na świat. Może to pomoże.

losiczka - juz myslalam że napiszesz że nawet nie nazuwazył zmiany :-D

ilona - melduje że zjadłam 2 pączki i każdego zwymiotowałam to nie wiem czy się liczy :-p najlepiej Pawcia nie podpieraj przy siadaniu, musi sam dorosnąć, lepiej nie przyśpieszać niczego :tak:
 
reklama
witam i ja wieczorową porą

cały dzien poza domem spędziłam. jak mi brakowało kontaktu z ludzmi i takiego pędu. Oluś dzielnie mamie towarzyszył.

melduję że u nas nadal zębów brak, humor lepszy ale to chyba dlatego, że mama mu atrakcje na dzisiaj przygotowała.

poza tym bez zmian. noc z 3 pobudkami. dzisiaj chyba więcej się szykuje bo niespokojnie śpi. tak wiec i ja uciekam do łóżeczka

dobranoc.
 
Hello ;-) melduję się z mega śnieżnej krainy :-):-p

Losiczko najlepszego dla Kubusia :*

Martuś
tulę mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrówka
:tak:

LiLuu biedna malutka
:-( miejmy nadzieję, że polski pediatra coś zaradzi :tak:

Lori ale miałaś przygodę z cukiernią
:szok:;-)

Ilonko
Pawcio jest mistrzowski
:-D ja zjadłam tylko 2 pączuchy :cool2:

Miłego Wieczoru :*
 
Martus biedna znowu chorubsko cie dopadlo.....a w pracy az tak zle????:sorry2:
Losiczka jakos dasz rade ale napewno ciezko sie przyzwyczaic do faceta w domu jesli do tej pory go nie bylo...ale zrob chlopu liste rzeczy do naprawienia w domu i niech odhacza :-D
Lilu masz racje jedz bo biedna sie meczy:-(......ps sliczny suwaczek
Rozia fajne ze to twoje szczescie takie grzeczne :tak:
Lori a ty jak tak wymiotujesz to nie masz anemii???
ilonka do usug ;-)
Katrina prosim o nowe zdj bąbelka Kubusia na suwaczku :-)
Agnes to chyba zostalo ci do czasu wyrznecia sie zabkow organizowac Olusiowi same atrakcje :sorry2:jak mu to pomaga
Paula ty oglabys zjesc i 15 i tak bedziesz dobrze wygladac:-D




A ja jade w pon do Pl.....musze kolo ząbków zrobic przed insema..........będę mieć kiretaż :eek:....nawet nie pytajcie co to jest.......to tylko dla wytrzymalych :sorry2:
 
lori w dzien spioch a w nocy by wojowal a ja sie nudzi to drze sie na caly dom ;p
liluu ale masz atrakcje z ta mala ja mialam podobnie z oliwka az w koncu sie okazalo ze miala skaze bialkowa a tyle sie meczylysmy wiec ciekawe co powie ci lekarz w sobote kciuki za malutka zeby sie nie meczyla &&&
 
Dzień bobry :-D:-D:-D:-D perły

Kurka wodna ostatnio spać nie mogę :baffled: ...... Jak Pawcio przesypia całe noce to ja zastąpiłam GO wstawaniem :angry: :crazy:

Katka Matko kochana......to ja nie pytam co to jest ten kiretaż :baffled::baffled::baffled::baffled: ale rozumiem ze mamy kochana współczuć ??:-p

Liluu oby szybko ten pl lekarz wyleczył Lily :tak:

Sylwuś hihi ciekawe po kim taki rozdarty Mariuszek :-p:-p:-p:-p

Trzeba tabelki odświeżyć :tak::tak::tak: :-D:-D

Miłego dnia kochane !!! :-):-):-)
 
Dziendoberek :-):-):-)

Oj dziewczynki ja sie swoim chłopem nie przejmuje :-) taki oziębły typ z niego :-( ale widziały gały co brały :-D

2 pączusie z ajerkoniakiem zjedzone :-p i to bez żadnych wyrzutów :-p:-p:-p ja naprawde pączki jem raz w roku :tak::-):tak:.

Siadam do szuranka. Zostały mi gorsety dziewczynek i 20 koszul .Tak że wekend szurankowy.

Dzisiaj na 16 30 Szymus idzie z m na otwarte dni szkoły. Ma sie oswoić bo od wrzesnia będzie chodził do zerówki. Dziewczyny ja swoje 4 dziecko do szkoły będę prowadziła a najbardziej sie przejmuje i będę ryczała razem z nim :-:)-:)-(

Ilonko a ja tak sobie pomyślałam że może byś strój bikini wydziergała :-):tak::-)

Miłego dnia :-):-):-)
 
losiczka heheh a co dla Ciebie to bikini :-D:-D:-D :-p:-p przed męzem wyskoczysz ,, haha ciekawe jaką by miał minkę hehe :)

Kurcze perło a ja bede płakać od września też ... jak Jaś pójdzie do przedszkola :szok::szok::szok::szok::szok::szok:


Ale napadało śniegu u mnie ......... super jest :) nasze auto wygląda teraz jak bus hehhe :-D:-D:-D bedzie m jutro miał co robić hehe

ale za to słoneczko przepiękne świeci wiec zaraz zrobię pomidorówkę i uciekam na spacerek z chłopakami :) juz sobie wyobrazam co Jaś bedzie robić w tych zaspach :-D:-D :-):-):-):-)
 
Czesc moje kochane najkochańsze :*:*:*

Ja chora nadal ......oddychac nie moge taka zasmarkana i pozniej ide kolor zrobic włosów i do lekarza jak tylko rmua dostane z pracy ....jak dostane


Losiczko u mnie tez G mowi ze moze być ,za to Szymus ...noo fajosko hehe a teraz znowu kazał jasniejszy kolor zrobic i zapuszczac zebym miała taaaaaakie długie :)

Ilonko
nooo bikini dobry pomysł ;))) a przedszkolem Jasia sie nie martw ,jak ty bedziesz panikowac to i on bedzie sie bardziej bał wiec tak nie mozna


Liluuu o rany biedna Lily ,a moze ona ma uczulenie na mleko ...:-:)-( oby nie :-(




Katy a tam szkoda gadac o pracy i sie denerwowac :tak:


tak wogóle to Katy mi sie dzis sniła ze ...napisała : jestem w pl ale ......jak weszłamdo domu tooo:......


a pozniej Losiczka ze wchodze na bb a ona i tu zablokowała profil i sie popłakałam :-:)-(



ja to mam sny .........................
 
reklama
Martuś jaki kolor bedziesz robić ???????????:-) to widzę ze twój jak i mój , długie blond włosy :-) blond juz mam wiec teraz niech tylko rosną :-D:-D:-D
czas pokaze jak bedzie ... oczywiscie nie klęknę przed Jasiem i bede ryczec hihihi no ale napewno bede przezywać ... on do przedszkola a ja do domu ryczec :sorry::sorry::sorry:

zdrówka perło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przede wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry