reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ada cudownie, że się odezwałaś :tak: zdrówka i wszystkiego co najlepsze dla Was :* mam nadzieję, że już niedługo będziesz mogła przebywać z nami częściej :-)
 
reklama
hejka :)

ja dziś miałam usg :-) na 9:30 pojechałam do gin...posiedziałam tam do 11:30:baffled:ale warto było :-D

Amelia w Michała nie chce się przemienić, od razu rozłożyła nogi i zaprezentowała się w całej okazałości :-D
już taki fajny z niej dzidziuś :-) poliki i usteczka..do zacałowania

tylko zawaliłyśmy, bo jak mała ładnie pozowała i buźkę pokazywał, to fotki nie zrobiliśmy, a potem zasłoniła się rączkami i duupa nie ma zdjęcia ehhh

wszystkie pomiary oki

panna waży 2100

i ma długie nogi :-D gin się pytała czy tatuś wysoki hehe :-D wychodzi na to że będę jedynym liliputem w rodzinie :-D

odetchnęłam, córcia dobrze się rozwija, jest raadość :tak::-)

tylko łożysko coś mi dojrzewa za szybko :no: jest na granicy drugiego i trzeciego stopnia, będziemy kontrolować sytuację, bo mogę się wcześniej rozdwoić..
no ale na to wpływu nie mamy, więc co ma być to będzie...
potem zaliczyłam kawkę u koleżanki, a potem D mi zrobił niespodziankę, skończył pracę wczesniej, odebrał od kumpeli, przywitał tulipanami i zwinął na obiad
bo nam dziś stuknęło 14 lat męczarni :-D
potem odebraliśmy Matika, jego mina jak zobaczył że i mama i tata razem go odbierają..bezcenna :-D
piję właśnie drugą kawę, bo moje ciśnienie jest tak niskie, że nie wiem czy jeszcze jestem wśród żywych :baffled::-p:-D
jutro znów w rozjazdach, tym razem klinika dla słodkich mam, ehhh znów czuję że nieźle się wysiedzę, przynajmniej mam gdzie książki czytać :-D

doczytam co u was ;)
 
Lor piękne wieści :) niech Malinka rośnie zdrowo i zamienia się w kolejne większe owocka :p
Agnes no faktycznie wszystkie objawy pasują do zębów, trzymajcie się
Ada dzięki za wieści :) poprawy sytuacji życzę i rośnijcie zdrowo :)
Lilu widać coraz bardziej się docieracie z małą :) kolejnych udanych nocek życzę i spokoju, żeby trądzik już nie męczył
Ilona super pomysł iii wykonanie :-)
czekamy na zębolki Pawełka :)
Katy śpiochu zazdroszczę :-D
Losiczka miłego szurania, mężulo daje w d... czy spokój jest ? :-p

i więcej nie pamiętam...:zawstydzona/y:
ale wszystkie serdecznie pozdrawiam :*
 
Ilonka cos dla ciebie :-D:-D:-D zdj.jpgzdj 2.jpgzdj3.jpg
 
Dziendoberek :-):-):-)

Truskafko moja cierpliwość jest już na skraju depresji :cool2:matko 3 tygodnie z chłopem w domu toż to masakra. z TEGO 3/4 przy kompie :wściekła/y: masakra :wściekła/y:

Ja dzisiaj lecę do fryzjera :-) normalnie mi sie należy no nie ;-);-);-) Kubula ma dzisiaj urodzinki :-) ale imprezka dopiero za 2 tyg bo m na antybiotyku ciocia jutro ma chemie więc bez niej imprezki nie może być .

Ilonko Ty dospac nie możesz ;-);-);-)

No i bedą dzisiaj pączusie :-p niestety kupne ale co tam. A po pączusiach duży kubek czerwonej herbatki :-D:-D:-D

Miłego dnia :-):-):-)
 
Szybko sie melduje bo jade z Darulkiem na komisje. Od wczoraj jestem wsciekla jak osa ale o tym na g jak wroce.
LOSICZKO - sto lat dla Kubusia :-)
przepraszam ze narazie tylko tyle ale czas goni
 
truskaffka kochana to juz duza pannica :)
a my dzis lepsza noc maly byl z tata do 3 ale mial tylko jedna akcje w nocy od 22 do 1 nad ranem troszke mu pomoglam bo chlopina nie wiedzial juz co robic :) a tak to u nas dobrze maly zjadl i teraz ma czkawke
 
dziama86 - tak to moja pierwsza ciąża, mam 20 lat, jeśli chodzi o komplikacje to od samego poczatku jakieś problemu, najpierw w 7 tyg plamienie, potem w 19 zaczeły się skurcze macicy, skrócona szyjka. Teraz parę dni temu skurcze powróciły, bez rucu uwięziona w łózku, już jest niby sytuacja opanowana, ale zobaczymy co dalej. Modlę się tylko aby dotrzymać jak najdłużej.
 
Hej .....................
ja chora mam anginę :-:)wściekła/y::-( no masakra jakas no :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Katy nie zamierzam tam predko wracac ...tylko musze porozmawiac zeby umowe mi przedłuzył tak aby na roczny macierzynski m starczyło


Liluu a w pracy jak to w pracy.............z szefostwem nie rozmawiałam bo ich nie było a laski...ok troche pracy mają ,jeden oddział zamykaja i chyba nieciekawie sie robi :no:

Ilonka swietne zawieszki i te czapki co Katka pokaazała

Losiczko pączki mmmmmmmmmmmmm ja sobie sama musze kupic ech......

mam syrop ,islę do ssania i dalej nie wiem a gardło to tak boli ze całą noc nie spałam :-(


Trusskafka super ze po wizycie wsio ok :-D:-D:tak:
 
reklama
WWitamy
u nas noc spoko ale wieczór tak do 23 przerabany ;( Lily tak sie Darła ze ochrypla :no: Jutro jadę z ńie do polskiego pediatry bo tutejsze imbecyle .....ech szkoda słów dali mi ta masc sterydowa a ta spaliła jej skórkę ;;(;;( męczy sie strasznie kąpie a w krochmalu i używam tylko Oilatum i gowno z tego No nic zobaczymy co jutro nam powiedzą

zycze miłego dnia




ps i dzwoinilam do przychodni niestety dopiero w sobotę mamy wizytę :(

Martus zdrowka serce
 
Ostatnia edycja:
Do góry