reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
aniu podusia pod tyleczek i lezec kochana i jak masz to magnesik lyknij

Z mloda mialam isc na spacerek cos kupic mojemu tacie bo dzis urodziny ma, my do wyjscia a za oknem ulewa :-( ja nie wiem co sie z ta pogada dzieje dzis zimno a juz od poniedzialku znowu upaly zapowiadaja :szok:bezsens
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hallo Kochane!!!
Fakt jakoś cicho tu:-) Wszyscy zajęci odpoczynkiem, czyt. ciężarówki, albo rodzeniem, czyt. Karola, albo bzykankiem, czyt. wszystkie szczęściary;-)
Dziama na razie jeszcze się nie boję:-) Do dziś do godziny 14:00 bałam się, że zacznę rodzić wcześniej, a M nie miał urlopu, od 14:00 już mogę jakby co, więc teraz będę mogła zacząć bać się CC:-D
Losiaczko Kochana Spóźnione, ale nie mniej Szczere Życzenia Spełnienia Wszystkich Marzeń
3259474s582x6i3nn.gif


U mnie noc tragiczna, biodra tak mnie bolą, że leżenie to masakra, i prawa pachwina odmawia mi posłuszeństwa!
Masakra normalnie!!!
 
Piateczko szkoda ze Karolci nie ma napewno by ci pomogla obmyslic plan na "mamusie" :-D
Agnieszka a ty co tez zaganiana ze tak zadko sie pojawiasz????
Aniu lez kochana i odpoczywaj , napewno bedzie dobrze kazda z ciezarowek pisala ze miala takie akcje:tak:, pamietaj stres w niczym nie pomoze. Zapusc sobie fajny filmik zeby mysli poszly w inna strone:tak:
Dziama no dobra:sorry: pojde wychowaniem bezstresowym i bede nastepnym razem tlumaczyc a jak nie pomoze to lanie :-D:-D:-D
Zzagubiona ja sie nie dziwie ze sie zloscisz z taka pogoda to nawet swiety bym nie wytrzymal, anomalie za anomaliami.......porazka nie dlugo w lecie beda kwitly przebisniegi a w zimie motyle beda latac:baffled:
Axa jeszcze tylko 4 dni , pomysl ile juz przeszlas...te 4 dni jakos zleca :tak:

Agnes ciekawe jak sie maz z toba rozliczy za te pomoc :-D




A ja wlasnie rozmawialam z mama, u Taty w obrebie trzustki jest ropien ktory ma uwaga!!!!!!.......................10 cm na 15 cm:szok::szok::szok: cos mi sie wydaje ze nie urosl przez te 4 dni kiedy tata byl w domu tylko juz zaczelo cos rosnac zaraz po operacji. Napewno bedzie operowany tylko jeszcze kwestia kiedy, za dlugo zwlekac nie moga bo sie boja zeby znow sepsa sie nie wdala.
 
Agnieszka a ty co tez zaganiana ze tak zadko sie pojawiasz????
Katy czytam was gdy tylko mam chwilę.
Gwarno tu u was i nie nadążam za wszystkimi postami tym bardziej że mam czas na bb tylko do południa.Po południu jestem w pracy,pracuję ciągle 2 zmiany.
Postaram się zaglądać częściej :tak:
Zdrówka dla taty,mam nadzieję ze szybko go zoperują i wszystko będzie ok:)
 
Witajcie - u nas sloneczko choc chlodno i wietrznie. Na 15 jedziemy na wazenie a rano wymiotowala mi ze ho ho - ale miejmy nadzieje ze to jednorazowy wypadek Darus juz ok :-)
ILONKO - zapominam wciaz - godz uro 8,30 jesli mozesz wpisac
LOSICZKO I KATY - &&&&& za ciocie i tatke
KAROLA - do boju z Jagodka :-)
 
Dziekuje za wsparcie dziewczynki

zrobiłam najlepszą rzecz jaką mogłam - poszłam spać :-pwięc nie myślałam
teraz troche posiedze w ogrodzie i będę się zbierać na wizytę mam nadzieje że wszystko tam w środku w porządku i że to tyko jakieś rozciągania były heh chyba jestem naiwna tak myśląc ale coż innego mi pozostało

Katy cholercia ci lekarze w tym kraju to nie leczą tylko wykańczają:angry::crazy::no: kciuki za tatę

losiczko koniecznie daj znać co z ciocią

Piąteczko jak nóżka??

Dziama czekamy na zdjęcia mieszkanka :tak:

Rozia zakupy już rozpoczętę dla Bianki??

a gdzie Truskafffka,Kasia Małami,Jane,Roza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajcie jakiś znak życia :p

no i tyle pamiętam :(

miłego popołudnia
 
reklama
hej! jestem teraz tylko na chwile bo muszę obiad zrobić.

po wizycie ok. rozwarcia brak. młody nadal głową w dół. trochę już mi się brzuch obniżył ale jeszcze wg lekarza trochę poczekam. mam nadzieję że 2 tygodnie i się zacznie bo juz mi ciężko. i na pęcherz mnie strasznie dusi. a prawa pachwina i plecy bolą jak diabli. mój pływak już nie taki mały bo waży 3100 (+/- 300 g) i wg usg jest 37 tc. jeśli miałabym czekać do terminu czyli 7 października to chyba ponad 4 kg będzie miał. ostatnie badania do zrobienia i następna wizyta 21.09. oby już wtedy ostatnia. tyle na teraz. wpadne po obiadku

katy, losiczka
będę się modlić o zdrowie waszych bliskich. wierzę że będzie ok

ania
&&&&&&&&&&&&& za wizytę

resztę pozdrawiam i popiszę później. buziole
 
Do góry