reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Karolciu bardzo bardzo mocno Ci gratuluje!!! ... Jagódko witamy na świecie :-):-):-):-):-)

Agnes - dasz rade, juz jesteś na finiszu, wytrzymaj, lepiej mieć ładnie donoszone dziecko, dasz rade!:tak::tak::tak:
Ania - dobrze ze na wizycie wszystko dobrze, odpocznij sobie :tak: ... nie sądziłąm że tak szybko juz dzieci mają włosy na głowie, myslalam że to pod koniec ciąży :-p

roszpunka - bardzo sie ciesze ze do nas zajrzałas, opowiadaj jak tam sobie radzicie...koniecznie! taka jestem ciekawa :tak::tak::tak:

Rozia - grunt to mieć dobry plan zakupowy, po troszke po otroszke do celu :-)


a ja pokazuje sój wywlaony brzuch który juz dzisiaj w pracy bystra koleżanka zauważyła :sorry::sorry::sorry:

 
reklama
no coś ty! ... nigdy nim nie powiedziała że to włosy :-D:-D:-D ... wiesz mi to się oczywiście prędzej z mózgiem skojarzyło :sorry:

Ania - pamiętasz czy ciebie tez tak szybko wywaliło jak mnie? ... mi sie wydaje ze ja mam ten brzuch jeszcze szybciej niz ostatnio :confused2:
 
o kurczaki ale masz juz brzusio ... chyba za drugim razem tak szybko wyłazi :-p:-p:-p ... to ja chyba taki miałam przed porodem jak Ty teraz :-) ... ale coś czuje że tym razem to ja chyba Cie przegonie :-D:-D:-D
 
Karolcia!Gratuluje Jagodzinki Slicznej :)niech zdrowo rosnie i slucha sie tylko Mamy swojej ;)a Tobie szybkiego powrotu do zdrowia :*Dziewczynki zycze Wam Wszystkim milego Weekendu :*wlasnie sobie uswiadomilam,ze jeszcze Tylko Axa,Agnes i ja...Aniu piekna pyza :)odpoczywaj :*agnes no to te meskie plywaki tak juz maja:moj malutki w 32 tygodniu mial 2340 ;)18 wrzesnia mam kolejna wizyte...ciekawa jestem...lori piekny brzunio:*Katy:&&&&&&& za Tate!roziu!lykaj swiezego powietrza,a piateczce i losiczce milego weekendu :*ja mam zapalenie ucha srodkowego i boli jak choleta,a poza tym to zgaga mnie od tygodnia juz meczy:(i nic nie pomaga :(
 
hejooo

jak dobrze że dziś piątek, jutro ŚPIĘ! hiehie
zmęczona jestem po całym tygodniu w pracy..no ale efekty widać, już wiele spraw wyprowadzonych na prosto :) widać światełko w tunelu hehe z górki niebawem będzie
wink2.gif


mam zaległości, lecę doczytać co się działo jak mnie nie było ;)
 
reklama
Karola - OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!! Buziaki dla Mamy i dla Jagódki!!! Wracajcie szybciutko do domku, a Ty dochodź do siebie - bezstresowo!!!


Rozia - wiesz jak to w szkole, kilkoro dzieci kaszle, kilkoro ma katar, to i ona sobie przyniosła.
 
Do góry