reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
melduję że do spaceru chce dołączyć Tonya :) tylko musi wiedzieć kiedy od męża wziąć auto :)
a jeśli chodzi o mnie to chyba bez różnicy lotnisko czy błonia, na pewno mam jakiś autobus i tu i tu :) mogę być z Natalią lub bez, ale jeśli bez to o 17 muszę po nią być w przedszkolu
 
Hej dziewczyny!!!
Wieki mnie nie było i nadrobić nie dam rady - wybaczcie.
Najpierw choroby nas nie opuszczały a potem przyszła wiosna i czasu na siedzenie w domu przed kompem mam zero, w ogóle deficyt wolnego czasu jest ogromny ;-) Ale chłopaki rosną jak na drożdżach a ja jestem coraz lepiej zorganizowana, więc nie narzekam.
Chętnie dołączę do spotkania jak mnie przygarniecie ;-) Ale 15 to dla mnie najgorsza godzina - nie dałoby się tak jakoś przed południem? Czy poniedziałek czy wtorek to mi bez różnicy, ale do jutra muszę się dogadać z mężem kiedy ewentualnie ma mi zostawić auto.
 
Ja też wolę wcześniej :) To w temacie spotkania...
Zuzka "obeszła" wczoraj roczek. Tort całkiem smaczny a z wyglądu jestem mega dumna więc się chwalę:
tort.jpgtort2.jpg
 

Załączniki

  • tort.jpg
    tort.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 30
  • tort2.jpg
    tort2.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 25
To ja odpadam w przyszłym tyg. Mąż ma drugą zmianę, więc spacerujemy razem :-). W następnym tyg ma pierwszą, więc może wtedy na jakiś kolejny spacer się umówimy?
 
to dziewczyny dajcie znać bo ja poza spacerem mam na najbliższe dwa dni sporo do zrobienia i muszę sobie to uplanować. czyli pora "do południa" i dzień poniedziałek lub wtorek, piszcie co kto chce. tylko żeby mi potem która nie powiedziała że o 12 musi być w domu czy coś. tak sobie zaplanujcie żeby na spokojnie posiedzieć, wziąć jedzenie dla dzieci - a nie że muszę wracać bo muszę dać dziecku obiad, a jak będzie czas drzemki to dziecko może spać w wózku lub nie spać wcale
pasuje? :)))

ewentualny mąż każdej oczywiście mile widziany jeśli komuś tak pasuje :) przecież to żaden problem
 
reklama
Do góry