reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Hej
Sosinka normalnie pamiętam Cię jak przez mgłę :-D Oj dzięki że pytasz ja czuję się coraz lepiej a mały zaczyna coraz bardziej dowodzić:baffled: Niestety teraz borykamy się z kolkami Och!
Olga ja co prawda mam kawałek do ciachomanii ale z miłą chęcią bym się tam wybrała tylko muszę wziąść ze sobą całą mleczarnię dla swojego głodomora. Niestety nie ciągnie cyca :sorry2: Ale z miłą chęcią się spotkam z kimś kto ma więcej niż 2 tygodnie;-) A i gdzie najlepiej zapisać sie na bioderka i na przesiewowe badanie słuchu???
barbara byłam u padiatry i dostałam kropelki zobaczymy czy pomogą a jak powinno się te oczka masować? Bo powiem szczerze że też wolałabym uniknąć tego przetykania:tak:
 
reklama
Jejku Mamba jak Ty mnie pamiętasz przez mgłę, a Olga kompletnie mnie nie pamięta to już musiało mnie tu faktycznie długo nie być... najwyższa pora nadrobić zaległości :)

Mamba ja podobnie jak Olga polecam Ultramedic. Byłam na jednej wizycie a w polowie miesiąca mam już kolejną. Sama też tam chodzę i niby umawiana jestem na konkretną godzinę a często musiałam czekać, natomiast z dzieckiem jeszcze nie czekałam z kolejce.

Olga jak Ty się plączesz w okolicy Tuwima to może mijałyśmy się kiedyś hmmm ale ulica dość długa... ja też chodzę na Jutrzenki, bo do Tesco wpadam i często spaceruję w tych okolicach co te domki jednorodzinne budują się (odnoga od Tuwima, za tymi mieszkaniami deweloperskimi). A wózek mam czerwony espiro, niekiedy z szarą parasolką. A Ty z jakim wózkiem się poruszasz?
Mnie najczęściej można spotkać w godzinach przedpołudniowych, pomiędzy 10.30 a 14...
 
sosinka, to jak z czerwonym wózkiem to nie mijałyśmy się jakiś czas temu koło tej budki z warzywami między Tuwima a Jutrzenki? :D ja mam wózek spacerówkę brązowo-pomarańczowy trójkołowy w którym siedzi Natalia, Hanię w fioletowej chuście i do tego pies czarny lub pręgowany lub oba :) jestem dość charakterystyczna, wszyscy ludzie się za mną oglądają :p mijałam tam dziewczynę z czerwoną gondolą i uśmiechała się do mnie - czy to Ty? :) a tam przy domkach jednorodzinnych za Tuwima też chodzę
 
hmmm Olga nie wiem czy to byłam ja... a kiedy to było? Muszę teraz uważnie przyglądać się :) myślę, że fioletową chustę będę uważać za Twój znak rozpoznawczy....teraz się zastanawiam czy to ja Cię mijałam czy nie ja...
dziś byłam i w Tesco i przy domkach i jakoś mało mam z wózkami widziałam, a taka piękna pogoda była.
 
ja dziś byłam na szkoleniu z psem i potem w domu, nie byłyśmy na spacerze... gdybyś mnie wtedy mijała to byś pamiętała :) zresztą to było jakoś w tym tygodniu lub końcem zeszłego a chyba pisałaś że Cię nie było?

może zgadamy się na poniedziałek? :) napiszę też do Tonyii :)
 
Cześć dziewczynki :)
Ja też bym się wybrala na spotkanie do tej Ciachomani, ale u nas brak czasu:-( (chodzę do pracy). A i pewnie towarzystwo mojej 15 miesięcznej córci nie wpadnie do gustu Waszym Maluszkom... ;-) Ona nie usiedzi 5 sekund!! na miejscu :-D

Jesli chodzi o bioderka to ja również byłam z Agatką w UltraMedicu i bardzo sobie chwalę :). A słuch miała badany po porodzie w wojewódzkim, także w tej kwesti nie pomogę.
Mamba - nie wiem czy Ci dokładnie opisze... tak, żebyś wiedziała o co chodzi...:-) ale spróbuje:
Chodzi o masowanie kanalików łzowych. Są one od strony noska. Masuj to miejsce gdzie, łzy wychodzą z oczka i część noska. Wystarczy abyś palcem wskazującym masowała to miejsce. Masować tzn. uciskać systematycznie.
Ja karmiłam małą 4 razy w ciągu dnia, podczas jednego karmienia masowałam jedno oczko, potem podczas następnego karmienia drugie oczko:-). W sumie, każde oczko po 2 razy na dobę, po około 3-5minut (czasami ręka mnie już bolała:-D i skracałam ten czas).
A jeśli niezrozumiale Ci wyjaśniłam, gdzie te kanaliki się znajdują, to wpisz w google to Ci się obrazek wyświetli:happy:.
Jak coś to pytaj ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
barbara84 - jeśli ja pójdę do Ciachomanii to tylko z moją 19-miesięczną Natalią która jest dość ruchliwa i wszedobylska i tu będę mogła jedynie liczyć na pomoc dziewczyn w ogarnięciu się przy moich dwóch dziewczynkach :p może Twoja Agatka i moja Natalia znalazłyby wspólny język? :)
 
Do góry