reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

barbara, szkoda że nie możesz...

Mamba, a Karpacka to koło Ciebie, nie? nie jedzie Ci tam gdzieś blisko 18? (sprawdzałam i jedzie Karpacką) - wsiadłabyś i wysiadła u mnie pod blokiem, poszłybyśmy wszystkie razem od nas spacerkiem :)

nam dziś się udało spacer zaliczyć z Tonyą i sosinką :D tylko sosinka się trochę nudziła jak ja i Tonya szalałyśmy po placu zabaw :p
 
reklama
Dziewczyny to jak długo wy mieszkacie w Bielsku, że takich ulic nie znacie koło siebie?? :-p
No ale ja tu mieszkam od maja więc bez mapy w nowe rejony się nie ruszam i przez to wszystkie nazwy ulic znam tam, gdzie chodzę, a wy pewnie nie macie takiej potrzeby :-)
A spacerek bardzo udany, choć Artura za mało wymęczyłyśmy na tym placu zabaw, bo mi piernik nie chciał spać przez cały dzień.
 
barbara szkoda, że nie udało nam się wpasować z terminem, ale nic się nie martw pewnie na jednym spotkaniu się nie skończy więc następnym razem pójdziesz z nami ;)

To prawda udało nam się trochę pospacerować, a na placu zabaw to najwięcej szalała Natalia, a to na zjeżdżalnie a to na karuzelę, no i Arturek ćwiczył chodzenie z przeszkodami ;) mój Karolek jeszcze nie jest na etapie chodzenia więc postanowił ten czas grzecznie przespać ;)
 
z dzieciaczkami, a jak :) o ile nas stamtąd nie wyrzucą :p

ciachomania to miła i przestronna kawiarnia na straconce, naprzeciwko kliniki okulus, tuż przed tym przecięciem głównej drogi biegnącej wzdłuż bulwarów z nową obwodnicą, my pójdziemy ze złotych łanów tam, mniej więcej spod tesco na Jutrzenki

a kiedy? wynika z tego że jutro przed południem, chyba że są inne propozycje? :)
 
reklama
Do góry