reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Czesc Lucy37 :)
Poczytaj kilka wpisów wstecz, bo jedna dziewczyna nie dawno rodziła w Wojewódzkim. Ja tez tam rodziłam 2 miesiące temu tyle że naturalnie i ze swoją położną. Generalnie Wojewódzki jest przez cały czas przepełniony i jeżeli nie masz prywatnej opieki to jest ciężko wiec ja bym na Twoim miejscu kierowała się jednak w stronę Wyspiańskiego. Ostatnio też słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat porodówki w Pszczynie- ale tylko od osób które rodziły naturalnie.
 
reklama
Czesc Lucy37 :)
Poczytaj kilka wpisów wstecz, bo jedna dziewczyna nie dawno rodziła w Wojewódzkim. Ja tez tam rodziłam 2 miesiące temu tyle że naturalnie i ze swoją położną. Generalnie Wojewódzki jest przez cały czas przepełniony i jeżeli nie masz prywatnej opieki to jest ciężko wiec ja bym na Twoim miejscu kierowała się jednak w stronę Wyspiańskiego. Ostatnio też słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat porodówki w Pszczynie- ale tylko od osób które rodziły naturalnie.

Dziękuje :) tez tak myśle o Wyspiańskim. Czytałam Wasze posty i zdania są jak zawsze podzielone. To nasze pierwsze wystarane dziecko i trochę świruje [emoji6]



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje :) tez tak myśle o Wyspiańskim. Czytałam Wasze posty i zdania są jak zawsze podzielone. To nasze pierwsze wystarane dziecko i trochę świruje [emoji6]



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie i bez stresu bo to najważniejsze dla maleństwa :) czekacie na dziewczynkę czy chłopca?
 
Spokojnie i bez stresu bo to najważniejsze dla maleństwa :) czekacie na dziewczynkę czy chłopca?

Na Królewnę Weronikę :) jak narazie nie mam się czym stresować :) wyniki jak maratończyk - nawet tarczyca się uspokoiła. Czytam na forum jakie dziewczyny maja problemy to ja nie mogę na nic narzekać. Trochę kości w pachwinach bolą ale co tam. Dwa lata na Nią czekamy [emoji4][emoji177]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na Królewnę Weronikę :) jak narazie nie mam się czym stresować :) wyniki jak maratończyk - nawet tarczyca się uspokoiła. Czytam na forum jakie dziewczyny maja problemy to ja nie mogę na nic narzekać. Trochę kości w pachwinach bolą ale co tam. Dwa lata na Nią czekamy [emoji4][emoji177]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
No to gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania :) daj znać na forum jak juz mała będzie na świecie ;)
 
Opinie wiadomo różne ... Ja rodziłam 1 dziecko na Wyspiańskim i mam przez to mega traumę i długo nie chciałam zdecydować się na drugie dziecko przez to co się tam wydarzyło . Teraz na 100% będę rodzić w wojewódzkim moja ginekolog tam pracuje .
 
Opinie różne. Ja sama rodziłam w Esculapie i bardzo polecam jednak wiadomo to są koszta bo to prywatna klinika.

Z rozmów z dziewczynami która jedna rodziła na Wyspiańskiego i mówiła, ze spoko. I kolejne dwie w wojewódzkim i jedna twierdziła, ze ok, ale miała znajomosci. Ta druga mówi, ze masakra[emoji45]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak to prawda że opinii tyle ile porodów. [emoji4]mam planowana cesarkę i jeszcze nie zdecydowałam gdzie. Najważniejsze że Młoda zdrowa [emoji16]No i mogłoby przestać padać ....


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Najważniejsze ze zdrowa[emoji3] planowana cesarkę miała jedna moja znajoma w wojewódzkim i nie narzekała wręcz przeciwnie.
Od środy ma być trochę lepiej[emoji6] zdrówka dla Was[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Najważniejsze ze zdrowa[emoji3] planowana cesarkę miała jedna moja znajoma w wojewódzkim i nie narzekała wręcz przeciwnie.
Od środy ma być trochę lepiej[emoji6] zdrówka dla Was[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dziękuje [emoji8]strach się zapytać: od której środy? [emoji16]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry