reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

O Olga:szok: Ty kobieto żyjesz ??? Kiedy się umawiamy na spacer ??? Ja w piątek powinnam mieć już swoje maleństwo :tak: Jeszcze tylko trochę nerwówki i będziemy mieć juniorka i na to wygląda że zostaniemy przy imieniu Oliwier:tak:
A na zdjęcia pokoiku oczywiście czekam jak skończę swój to też pokaże jaki pokoik mi wyszedł;-)
 
reklama
Witam nowe koleżanki. Ja polecam swoją lekarkę. Przyjmuje na NFZ na ul. Asnyka dr Karolina Widenka-Mocina. Bardzo fajna babeczka. Jest lekarzem w Wojewódzkim.
Mamba ale Ci zazdroszczę, że to już będziesz mieć za sobą i za niedługo przytulisz Maluszka. Fajnie, że wiesz że będziesz mieć cesarkę. Wiesz co Cię czeka, na co mniej więcej się przygotować, no i nie zaznasz bóli porodowych :-)
Pieszczoszka słodki ten tygrysek. Za taką cenę taka fajowa rzecz, praktycznie nie nosząca śladów użytkowania. Nawet nie chce wiedzieć ile kosztowałaby nowa :-D. Dzięki koleżance przekonałam się do ciucholandów (jakiś niecały rok temu). Ehh zbankrutowałabym z mężem kupując tylko nowe rzeczy:-D.
 
Cześć dziewczyny :-D
Ja chodziłam w ciąży do dr Dariusza Gaszka. Przyjmuje prywatnie (70zł) na ul. Cechowej. Pracuje również w szpitalu Wojewódzkim. Miałam szczęście, bo odbierał również mój poród :-D.
Jest bardzo fajnym lekarzem, jest bardzo skrupulatny, szczegółowy. Odpowiada na wszystkie pytania :)
A jeśli chodzi o ciuchy... to przyznaję, że będę musiała zajrzeć do tego nowego :) Bo czasami nie warto przepłacać za ciuszki... jak i tak za 2-3miesiące są już za małe :(
Buziaki dla wszystkich przyszłych i obecnych mam :blink::blink:
 
Cześć dziewczyny! :) Witam i stałe bywalczynie i te nowe bielszczanki na forum.

Jeśli chodzi o lekarza, to miałam jakiś czas temu taki sam problem i tu na forum każda poleciła mi swojego lekarza i każda innego, co mi decyzji nie ułatwiło ;-) Ale żebyś miała większy wybór to dorzucę swojego: chodzę na NFZ do dr Dawida w Euroklinice. Na razie wszystko z ciążą ok więc nie miał okazji się wykazać. Odpowiada na wszystkie pytania, ma poczucie humoru, nie spieszy się i nigdy nie czekam w kolejce dłużej niż 10-15min. a to dla mnie ważne. Ale porównując do mojego lekarza z Poznania, który prowadził moją pierwszą ciążę, to ten nie jest aż tak dokładny, no ale ten w Poznaniu to był cudny i wyjątkowy lekarz, a poza tym tam chodziłam prywatnie.

Mamba bez zębów Cię wypuścili z tego szpitala? ;-) Trzymam kciuki za piątek. Ależ to szybko zleciało...oby mały Oliwierek był cały, zdrowy i pięknie się rozwijał, a mama szybko dochodziła po cięciu do siebie.

Tak zachwalacie te ciucholandy, że dosłownie bym się wybrała, ale ja mam pełno ciuchów po starszych kuzynach mojego synka.

Olga fajnie, że córy takie grzeczne, oby tak dalej. Na plac zabaw się nie wybierasz?

A u mnie gin potwierdził na 100% drugiego synka :-)
 
Dzięki za przyjęcie :-) Patusia_87, na Asnyka jest ktoś nowy?? To moja przychodnia rejonowa, tam przyjmowała dr Fordey (ta, o której pisałam, że fajna, ale chodziłam prywatnie, bo na Asnyka sprzęt okrutnie kiepski, a ja potrzebowałam wtedy dobrego USG). Ciekawa sprawa, to chyba nowa ginekolog.
Mamba, trzymam kciuki, już niedługo :-)
 
Dziękuję za miłe przywitanie i za odpowiedzi. Póki co mam na 26 termin u mojego poprzedniego ginekologa w Zabrzu niestety, ale że w owym czasie będe u mamy, to mi nawet pasuje, a potem się zastanowię, muszę teraz się wybrać, by założył kartę i stwierdził czy wszystko ok, a potem może tu kogoś znajdę, jaki to trudny wybór.
W niedziele planuje wyprawe do mamy z moją dwu i półlatką, przekorną jak nie wiem co, a podróż mamy pociągiem i juz jestem przerażona. Najgorsze, że zrobiłam prawo jazdy a boję się jeździć , porażka, z mężem jako pasażerem ok, ale sama nie mogę się odważyć.
 
Bakteria no od jakiegoś czasu jest nowa pani doktor. A najlepsze jest to, że większość kobiet nie chce chodzić do tej o której Ty pisałaś:-). Wszyscy chcą do Widenki. Sprzęt się nie zmienił. Ale nawet moja lekarka zauważyła na nim chłopczyka;-). Poza tym ja byłam na badaniach prenatalnych i połówkowych u Fendera, a on ma już na prawdę super sprzęt. Skoro to Twoja przychodnia rejonowa to na prawdę Ci polecam. Ja ze względu na plamienia z początku ciąży jestem tam co 3 tygodnie. Teraz lekarka jest na urlopie i musiałam być po dwóch tyg znowu u niej na kontroli, bo jak sama powiedziała " ponad miesiąc czasu bez wizyty to w Pani wypadku zbyt długo". Ma super podejście. No i nie wydaję majątku na wizyty prywatne.

Tonya to Ci się męskie grono powiększa:-). U mnie w rodzinie też sami chłopcy się rodzą.

Barbara84 zdecydowanie się nie opłąca. My kupiliśmy z nowych bodziaki, skarpetki. Za jedną parę skarpetek dałam 3 zł. A tego samego dnia byłam na ciuchach i kupiłam na wagę dwie paru za 45gr :-). Są ja nówki:-). No ale nie wszyscy lubią ciucholandy ( ja sama kiedyś należałam do tego grona).
 
No, bo ta Fordey to naprawdę jest specyficzna i na wizytach na NFZ taka sobie, więc rozumiem opinie. Hm, dobrze wiedzieć o tej lekarce. Obecnie też chodzę na NFZ, tylko do Eurokliniki. Oj, ci lekarze, tudno wybrać :eek:
 
reklama
Dziewczyny zawsze potem możecie zmienić lekarza a co do ciuchaczów to ja jednak dzisiaj dotarłam tam do tego nowego i faktycznie fajne rzeczy zwłaszcza na wycenie i wcale nie tak drogo wycenione a wyglądają jak nowe. ja przytargałam koeljną wielką reklamówę a zapłaciłam 45 zł za wszystko więc jestem zadowolona :tak:
 
Do góry