reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przystanek kulinarny

Bralo mnie od paru dni na upieczenie szarlotki, a ze moj P. w czasie remontu kuchni powyrzucal moje karteczki z przepisami, to postanowilam uzyc nowego przepisu. A mianowicie skorzystalam z przepisu na przyprawie KAMIS "Przyprawa do szarlotki' i musze Wam powiedziec- przepis REWELACJA. POLECAM!
 
reklama
dobranocka :szok: to jest CUDOWNE! i jeszcze szopkę zrobiłaś? kobieto mam jedno pytanie:czy Ty w ogóle sypiasz ? :-) gratuluje talentu i tego że tak wspaniale potrafisz sie zorganiozwać i znaleźć czas na takie rzeczy :-)
 
Dobranocka szok:szok: TY to masz talent do wypieków. Jak TY znajdujesz jeszcze czas na pieczenie, przy dwójce dzieciaczków :tak: Podziwiam Cię naprawdę, chatka jest piękna!!! I te postacie w szopce SUPERRR:tak:
 
Dobranocka a zapakowaną z tym cudnym zapachem pierniczka może wyślesz kurierem co ? Adres wyślą na PW :-D
to wygląda cudownie ! podpis " z resztki ciasta" ja bym musiała 0,5 tony "materiału" mieć, żeby takie dzieło sztuki wyczarować
 
reklama
Dobranocka ja Ciebie non stop podziwiam za to wszystko. No i muszę pochwalić przed dziewczynami Twoje pierniczki, które dostałam rok temu od Ciebie- były przepyszne, nawet mój mąż się zajadał nimi!!:-):-)
 
Do góry