reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyspieszony okres

reklama
Chyba jak ktoś ma wątpliwości jakieś to pyta a może akurat ktoś miał taką sytuację, nie trzeba być od razu takim uszczypliwym . Przepraszam Cię bardzo że zapytałam 😉
Zapytać zawsze można ale skoro zakładasz trzeci wątek to znaczy, że coś jest mocno nie tak. Naprawdę Cie rozumiem, parę lat temu też bardzo nie chciałam mieć dzieci ale nie możesz się tak schizować. Skoro dostałaś okres, test jest negatywny to znaczy, że nie jesteś w ciąży i tyle.
 
Chyba jak ktoś ma wątpliwości jakieś to pyta a może akurat ktoś miał taką sytuację, nie trzeba być od razu takim uszczypliwym . Przepraszam Cię bardzo że zapytałam 😉

Ale te Twoje wątpliwości rozwiewamy już któryś raz, a Ty nadal swoje... Może wstrzymaj się z seksem do czasu, aż do niego dojrzejesz?
 
Do góry