reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Magda dziewczyny mają rację, czasami tak jest że waga skacze, u mnie tak było, raz chudłam, raz tyłam, a jeść lubię i nie zamierzam ograniczać, lepiej urozmaicać, zdrowo jeść. Maluch rośnie, wody, macica i najważniejsze jest zdrowie, nie waga
 
reklama
Po szpitalnym spadku mam 8 kg na plusie i wątpię czy jeszcze dużo przytyje...mam dietę 1800 kalorii, więc hemmm....o słodkościach, kawce z cukrem i takich innych rzeczach zapomniałam już ( a tak mi się pepsi chce...)
 
Amerie - to bardzo dziwne z ta Twoja dietą ... mi diabetolożka kazała jeść 2000-2200 kalorii i strasznie się wkurza na mnie, że nic nie tyję ... ale może u Ciebie uznali, że Maluszek jest całkiem spory.
 
ja przytyłam około 13 kg. Jak dla mnie to zdecydowanie za dużo. :/ Boję się, że do porodu dojde do 20, albo i wiecej. Chyba najwyzsza pora zacząć się ograniczac i zrezygnowac z niektorych rzeczy :/ Mimo tego ze nie jadlam nie wiadomo jakich ilosci slodyczy, fast foodow itd, to teraz juz nawet raz na jakis czas się nie skusze.

najlepsze jest to, że brzuch mam mały. 97 cm na poziomie pępka
 
Aniu, kochana, ale to normalne, że przybierasz ciut więcej, przecież przed ciążą byłaś chudziutka - a organizm stara się zebrać kilka kilo gratis, żeby potem mieć z energię na produkcję pokarmu. O wagę będziesz sie martwić po porodzie ;-).

A w temacie, +15kg. ta-da. 108cm w "talii" :-). Czuję się jak wielorybek, ale jeszcze tylko 2 miesiące :-).
 
A ja +11kg i w brzuszku 104

ania- nie przejmuj się tym przyrostem wagi, po ciąży schudniesz i na wiosnę wszystkie będziemy laski :D a kiedy sobie podogadzać jedzonkiem jak nie właśnie w ciąży :)
 
reklama
a ja mam 12 na + :-)
odkąd kupiłam wagę to bardziej hamuję się z wsuwaniem słodkości.....a zamiast nich wcinam jakieś zdrowe papu :-)

ale do jakiś 15 - 16 i tak pewnie dojadę :-)
 
Do góry