reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Ja znalam swoja wage przed poczeciem wiec ona jest moim punktem wyjsciowym, po dzisiejszym wazeniu...6kg na plusie
 
reklama
Ja liczę od poczęcia, bo znałam swoją wagę sprzed ciąży. Ale akurat do pierwszej wizyty zdążyłam "schudnąć" dwa kilo, więc u mnie waga z karty ciąży jest mocno nieprecyzyjna.
 
U mnie przed poczęciem było 72-74kg ... potem zaczęłam chudnąć do 70kg, potem tak jak wcześniej pisałam cały czas 70kg i dopiero około 20tc waga poszła w górę ...

Z tym że moja waga z przed ciąży też jest nie bardzo precyzyjna, bo teraz zaszłam w ciążę bardzo szybko po tamtym poronieniu>a w tam tym czasie to moja waga strasznie szalała góra - dół, że aż lekarze się dziwili :/
 
Ja przed ciążą ważyłam 56kg,a teraz 62 :angry:a to wszystko ,że mam tak wielką ochotę na słodycze tzn wszystko co z czekoladą związane...:-p
 
też liczę od poczęcia - na starcie miałam niecałe 57kg a z dzisiejszego poranka 62,9kg :-p no dobra, niech będzie 63 ;-)
 
haha dzis jak mnie mierzyli jeszcze raz do sukni slubnej to haha smiesznie bylo :p nikt nie mogl uwierzyc , ze tyle przytylam :p
 
reklama
Do góry