reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost hcg

ale ten kalkulator oblicza przyrost z dwóch dni jak się wpisze 3 , z 3 dni przyrost . 38,8 na 81,4 wychodzi 112%
Dla mnie to i tak trochę mało bo jest dosłownie na styk. Wychodzi dokładnie 110 %. Więc szanse są 50 na 50. Ale może Twoje wątpliwości rozwieje kolejną beta.
 
reklama
Przyrost wczoraj z 15:30 tylko 97,4 , nastawiam się na najgorsze ,za 2 h wizyta u gin .podejrzewam ciaze pozamaciczna zaczął się straszny ból ,plamien narazie brak .
 
Wahania bety są bo są dwa pecherzyki , bety mam już nie robić ,lekarka powiedziała ze wszystko wyglada dobrze narazie ale możliwe ze jeden zarodek obumrze bo jest troszkę mniejszy stad wahania bety
 

Załączniki

  • A4E483A5-171F-4C1C-9B12-A01617A57FB3.jpeg
    A4E483A5-171F-4C1C-9B12-A01617A57FB3.jpeg
    11 KB · Wyświetleń: 66
Wahania bety są bo są dwa pecherzyki , bety mam już nie robić ,lekarka powiedziała ze wszystko wyglada dobrze narazie ale możliwe ze jeden zarodek obumrze bo jest troszkę mniejszy stad wahania bety
nie wytrzymałam i zrobiłam betę po 48 h od ostatniej ,martwię się o drugie dzieciątko wyszedł przyrost 127 % myślicie ze są szanse dla bliźniaka ?
 
reklama
obydwa odpowiadają równo 5 tydzień ciąży :)

Wiesz byłam w szpitalu z poronieniem, a lekarz oznaczał strukturę w macicy jako pęcherzyk odpowiadający 8tc. Chociaż fizycznie byłam wtedy w 5tc teoretycznie, a chwilę później beta byla 200 a ja krwawiłam jak świnka.
I żaden mądry i wykształcony lekarz znając wartość bety nawet by słowem nie pisnął, że to pęcherzyk.
Zrobisz co chcesz.
W Twojej sytuacji jedyna mądra rada to zmiana lekarza
 
Do góry