reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost hcg

Wiesz byłam w szpitalu z poronieniem, a lekarz oznaczał strukturę w macicy jako pęcherzyk odpowiadający 8tc. Chociaż fizycznie byłam wtedy w 5tc teoretycznie, a chwilę później beta byla 200 a ja krwawiłam jak świnka.
I żaden mądry i wykształcony lekarz znając wartość bety nawet by słowem nie pisnął, że to pęcherzyk.
Zrobisz co chcesz.
W Twojej sytuacji jedyna mądra rada to zmiana lekarza
wybacz ale nie będę słuchać osoby która jest mądrzejsza od usg , nie oceniaj sytuacji przez pryzmat swoich doświadczeń Bp ja w ciąży z synem widziałam go przy becie 180 również, to ze ty trafiłaś na złego lekarza nie znaczy ze ja również po każdej kobiety pęcherzyk jest widoczny na innym etapie , wiec proszę cię żebyś już nie odpowiadała bo po tym co zapisałaś sadze ze nie masz żadnej wiedzy na ten temat :)
 
reklama
wybacz ale nie będę słuchać osoby która jest mądrzejsza od usg , nie oceniaj sytuacji przez pryzmat swoich doświadczeń Bp ja w ciąży z synem widziałam go przy becie 180 również, to ze ty trafiłaś na złego lekarza nie znaczy ze ja również po każdej kobiety pęcherzyk jest widoczny na innym etapie , wiec proszę cię żebyś już nie odpowiadała bo po tym co zapisałaś sadze ze nie masz żadnej wiedzy na ten temat :)

Po co pytasz na forum 😂😂😂
 
wybacz ale nie będę słuchać osoby która jest mądrzejsza od usg , nie oceniaj sytuacji przez pryzmat swoich doświadczeń Bp ja w ciąży z synem widziałam go przy becie 180 również, to ze ty trafiłaś na złego lekarza nie znaczy ze ja również po każdej kobiety pęcherzyk jest widoczny na innym etapie , wiec proszę cię żebyś już nie odpowiadała bo po tym co zapisałaś sadze ze nie masz żadnej wiedzy na ten temat :)

Swoją drogą z przyjemnością bym sprawdziła, która z nas ma większą wiedzę 😎
 
I wiesz. Cokolwiek byś nie myślała, To zazu ma tutaj rację. Na usg widać pęcherzyk dopiero przy becie ponad 1000.
Poczytaj w necie.
Nawet próbując wykluczyc lub potwierdzić co trzeba czekać do bety 1000, bo inaczej nic nie widać.
 
I wiesz. Cokolwiek byś nie myślała, To zazu ma tutaj rację. Na usg widać pęcherzyk dopiero przy becie ponad 1000.
Poczytaj w necie.
Nawet próbując wykluczyc lub potwierdzić co trzeba czekać do bety 1000, bo inaczej nic nie widać.
dobrze w takim razie uznajmy że zdjęcie usg wzięłam sobie z neta
 
reklama
Screenshot_20230324_072551_com.android.chrome.jpg
 
Do góry