reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziebienie w ciazy :(

Bez przesady, McDonalda tez jem :p Jajka tez mi się normalne przytrafi zjeść, do ciast daję takie "tanie" jajka. Śmieci nie segreguję, pieluszki tez będą jednorazowe, więc jeszcze są we mnie pokłady normalności ;)
 
reklama
k8libby, no a ja jestem za konsekwencją we wszystkim co robimy, dlatego porzuciłam opcję tylko zdrowego jedzenia bo można dorobić się ortoreksji lub innego g..., więc ja jestem przeciwna wszystkim skrajnością, bo jak coś robię to nie lubię tego robić na pół gwizdka, to wybieram bo jest ok, a tego nie bo już mi nie pasuje.
 
Zaśmieciłyśmy wątek :)
asia, nie jestem aż tak konsekwentna, jestem umysłem ścisłym, więc kalkuluję, co mi się opłaca, co daje korzyści. Pracuje na takim schemacie i mi się to sprawdza.
Każdy w życiu postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i dokonuje własnych wyborów. Kończmy temat, bo robimy bajzel :)

Co do przeziębień, ja wyszłam z tego obronną ręką. Syropek z cebuli przez 2 dni, Isla do ssania, drosetux i Amol, na kaszel, który był poważnie zaawansowany dostałam Difergan, który brałam 3 dni. Mały też był wyraźnie zamulony, dlatego nie brałam go więcej. Na katar kupiłam ten pryskacz z soli morskiej, ale nie pomagał, zamykałam się w kabinie prysznicowej i raczyłam się parą, bardzo pomagała, tuż przed snem inhalacja z soli morskiej. Na szczęście nie było temperatury, bo wtedy faktycznie byłby klops. Ponoć przy temperaturze lepiej nic nie jeść, bo organizm zamiast walczyć z temperaturą, zajmuje się trawieniem. Więc tylko lekkostrawnie, nie tłuste rosołki ;P
Gdyby ktoś miał problemy z łuszczycą, służę radą. Moją siostrę wyleczyła moja mama, tez ekosekciara ;) nie lekarz który faszerował ją chemią. Poza moją siostrą, ma jeszcze 2 osoby na sumieniu, które cieszą się gładką skórą, dzięki jej radom :)
 
na katar to chyba w ciąży nie ma rady. te wody morskie i sole jakieś tam to tylko ewentualnie nawilżają śluzówke... ale ja chyba musze zrobić conajmniej z 4 psiknięcia na dziurke zeby cos to dało. no wiec jedno opakowanie starcz na kilka dni, moze tydzien, gdyby tak sie chcialo naprawde regularnie tego używać...
kataru zreszta nie mam, bardziej uczucie zatkanego nosa przez to wysuszenie właśnie, i jakbym miala zatkane zatoki, a w nosie, że tak powiem czysto i pusto :-p

bycie totalnie eko jest póki co za drogie, teraz nawet "tanie" jajka nie są tanie.
ja bym chętnie używała samych eko kosmetyków, kupowała chociazby w h&m ciuchy z tej ekologicznej bawełny ktore teraz mają, ale nie stać mnie by za zwykla koszulke zaplacic dwa razy tyle tylko dlatego ze jest z eko uprawy.
z łuszczycą problemów nie mam - ale jak masz super patent na suchą skóre, to chętnie skorzystam :)
 
mala.di, na suchą skórę olej kokosowy, który jest w stanie skupionym :) można na nim smażyć i się smarować, pięknie pachnie i daje super efekty :) używałam kiedyś olejek arganowy, ale on śmierdzi jak taki z frytkownicy :)
 
Dziewczyny został mi katar widzę, że Wam słabo pomogła woda morska ale chyba spróbuje, kupię tą Marinar czy jakoś tak, a Wy jaką kupowałyście?. Kurde ciągnie i ciągnie się to wszytko, boję się że dziecku to szkodzi...jeszcze ten katar został i kichanie.
 
reklama
Do góry