reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziebienie w ciazy :(

reklama
Asia - podobno...
Mi też nigdy nie pomogła ale nawilżyła za to skórę pod nosem :)


A co myślicie o tabletkach do ssania Gardlox? Oczywiście na ulotce jest że nie można ale co wy na to? Przecież to same zioła? Już mam dosyć tego kaszlu - boli mnie jedno płuco ;(
 
Dziewczyny pomóżcie bo już nie wiem co mam zrobić.Od trzech dni utrzymuje się u mnie temperatura 37 stopni nic nie biorę bo to jeszcze za mało zeby się niepotrzebnie szprycować lekami ale zaczyna mnie to martwić bo chyba tak bez powodu by mnie nie trzymało.Nie wiem czy dzwonić do lekarki czy to może przez te upały bo razem z nimi się zaczęło dodam,że na słońcu przebywałam tylko parę minut jak wychodziłam na spacer z psem.
 
Malinkaizi, niby taka temperatura jest uważana za normę w ciaży, dopiero powyżej 37,8 trzeba coś działać. Ja miałam tak już dwa razy w ciaży, że 2 dni mi się utrzymywała taka temepeartura, dzwoniłam do położnej bo czułam się tak nie bardzo i mówiła, że to normalne. Spróbuj zbijać naruralnymi metodami, czyli letni prysznic, zmine okłady jak nadal tyle będzie i będziesz czuła się nie bardzo to dzwoń koniecznie, przynajmniej się uspokoisz.
 
Malinkaizi, chyba powinnaś przejść się do lekarza, stan podgorączkowy chyba nie robi dobrze dzieciaczkowi, trzeba tą temperaturę szybko zbić.
 
no najlepiej do lekarza, ale generlanie takiej temp. sie nie zbija nawet dzieciom malym, moze cialo tak reaguje na zmiane temp., ja wczoraj ni stad ni z owad mialam tez 37.. juz myslalam ze przeziebienie idzie.. posiedzialam, zjadlam pomarancze, wypilam owocowa herbatke i potem przeszlo, mysle ze ciaza zwiazane sa rozne objawy, jezeli bedziesz sie czula do tego wszystko gorzej to nie zwlekaj tylko migiem do lekarza
 
Nic nowego mi nie doszło ale nadal 37 :( Dzwoniłam do przychodni ale bez numerka to cały dzien można czekać aż przyjmą a boję się ,że osłabiona to ciort wie co przytargam z przychodni chorych:(
 
od kilku dni mamy upały...ja nie mierze temperatury ale ciagle przez to czuje sie zgrzana. do tego jesteśmy w ciąży. ja tu nie widze nic niepokojącego.

ja jak już to bym sie umowila tak zeby miec ten numerek na najblizszy z mozliwych terminow, a tak to właśnie jak już ktoś wspomnial, ochladzalabym ciało zimnymi prysznicami.
zawsze tez mozesz wziac paracetamol.
 
reklama
natasszzka87 gin kazał wziąść paracetamol i udać się do lekarza.
mala.di no właśnie to się zaczęło razem z upałami.Nawet dzieciom jak nie przekroczyły 38 nic nie dawałam i nie wiem czy jest sens brać boję się tylko czy to nie ma wpływy na dziecko bo w końcu ciało rozpalone trochę czy ,że się tak wyrażę nie za bardzo "podgrzeję" wody płodowe.




 
Do góry