reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przewidywanie płci dziecka - Chiński kalendarz płci dziecka oraz inne metody

no dobra piękne ...to teraz tak...
rocznikowo mam 30 a miesiącowo jeszcze 29 :p więc jak liczyć bo inaczej wychodzi heh:-)
 
reklama
Nie wszystkie z nas znają dokładny czas zapłodnienia więc dla ułatwienia tu macie też chińską tabelkę tylko, że kalkulator na podstawie danych wyliczy wam sam:tak: Napoczątku zaznaczacie albo "Conception date" czyli datę zapłodnienia jeśli ją znacie albo jak w moim pzrypadku to drugie "Due date" czyli termin porodu. Następnie w drugim kroku wprowadzamy datę naszych urodzin i gotowe :) Cikawe ilu z nam faktycznie ta tabelka się srawdzi:-D



Chinese Gender Predictor | BabyCenter

hmm już się zmartwiłam bo teraz wychodzi mi chłopak liczone po chińsku;-) ale z niego również wynika że mój Kuba to dziewczynka:-D
 
aesthete nie widziałam, może faktycznie przeoczyłam dziękuje :* no to wychodzi chłopak :-) właśnie tak czuje że będzie sisior, chociaż nie ukrywam że liczymy na dziewczynkę :tak:
 
reklama
u mnie z kalendarza też wychodzi chłopiec, a będzie dziewczynka:-) więc sprawdzalność 50 na 50 hehe. Żeby było śmieszniej, to dwa razy śnił mi się synek:-p
 
Do góry