reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na smakołyki i dania zwykłe dla naszych Słoneczek

zachęcona Waszymi "wyczynami" pomyślałam sobie że zrobię słodkie bułeczki ze strony mojewypieki. Nawet w tym celu zleciłam kupienie drożdży:-D:-Dale chyba na tym się skończyło, bo zobaczyłam że w przepisie nie ma ...jajek. czy to możliwie że do bułeczek drożdżowych się jajek nie dodaje??? ktoś robił z tego przepisu? bo tak mi się coś tłucze po głowie, a szukać nie mam czasu...
 
reklama
kasianka, nie wiem, ale robiłam w sobotę ciasto drożdżowe ze śliwkami z tej samej strony, pycha! Jak masz drożdże i jajka-rób. Po śliwki skocz do sąsiadów, juz ciemno :-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)
 
taaa Ivka, to nawet ja wiem że :chleb jest ciastem drożdżowym:-D i że jajek się do niego nie daje:-D
ale u mnie w domu i ciasto drożdżowe słodkie i tym samym drożdżówki zawsze się robiło z jajkami...stąd moje pytanie. ale chyba wypróbuję ten przepis...
 
kasianka próbuj spokojnie, bo ja zawsze miałam dwie lewe ręce do pieczenia, a od czasu zmiany sprzętu kuchennego i korzystania z przepisów z MW wszystko mi się udaje :-D

Inna sprawa, że nie wszystko mi smakuje, ale to już inna bajka :-D
 
ja dzisiaj chyba wypróbuję ciasteczka maślane z tej strony, które również widziałam na blogu Szymka ivki:-)
ivka jak Wam wyszły, smakowały Szymonowi?

Ja czytając przepisy czasami tylko wkurzam się na te miary, bo np nie mam pojęcia jak odmierzyć 150 g mąki :zawstydzona/y:(teraz już znalazłam w necie, że to jedna szklanka:-D)
 
reklama
Do góry